Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

Mi a helyzet ilyenkor?

Figyelt kérdés

Már 2 hete napi szinten írnunk instán. Írta hogy nagyon jó fej csaja vagyok és biztos élőben is nagyon jó velem kint lenni. Felmerült a múltam és mivel a régebbi suliból páran az osztályaba járnak mondta hogy majd megkérdezi őket, írtam neki hogy ne tegye ezt velem..irta hogy ne féljek, ha majd valami van amit tudni szeretne és én el akarom mondani neki majd elmondom.Iskola kezdéssnél megírta miben lesz az első nap suliba, hogy ha látnám akk köszönjük egymásnak, nem láttam.Voltam kint az unokatestvéremmel és O megjelölt egy történetben instán, én azt megosztottam, másnap meg ír az unokatestvérem, hogy a srác bekövette őt...azt mondta az unokatestvérem,hogy biztos stalok engem.Egy hétre rá megkergetem vasárnap hogy holnap is kapok e szemelyleírast tőle.Azt írta, hogy nem ,majd ölelést kapok.Megkérdeztem mibe lesz felöltözve ,mondta hogy a kedvenc szettjébe.Masnap össze is futottunk a folyosón és megöleltük egymást pár szót váltottunk és ennyi.Mivel én kicsit szégyellős vagyok élőben ismerkedés közben. Rá pár napra csütörtökön megjött a havi és szörnyen éreztem magam. Össze futottunk a folyosón és kerestem az egyik tanárnőt O pedig a babzsákoknál ült, váltottunk pár szót, aztán írta pár órára rá hogy hogy vagyok?, Mert hogy boldognak tűntem miközben beszélgetünk és nem úgy aki kíván mert éppen meghal a fájdalomtól...irtam neki ,hogy én mindig boldognak tűnök, mert azt akarom azt higyjék rólam hogy boldog vagyok.Másnap pénteken voltam a büfébe, de ahogy ránéztem a kajára rendesen hányingerem támadt, meg is írtam neki hogy nem bírok enni, írja akkor adjam oda neki valamelyiket, mondom okés...oszt írta,hogy majd lehet ő is leugrik a büfébe..mondom nincs e kedve megállni az osztályomnal, kérdezte miért, írtam: jól esne egy ölelés....és pont akkor csöngettek be, írta óra alatt hogy szünetben leugrik hozzám egy két percre nevetős emojival....le is jött meg is ölelt aztán váltottunk pár szót és O is ment a következő órájára és én is. Aznap este 6 körül írta ,hogy már jobban e vagyok..írtam sokkalta jobban vagyok. Tegnap beszéltem egy barátommal, meséltem neki a történteket és azt is hogy imád felidegesíteni a srác, azt mondja fiú létére hogy a srác kavar velem és (állítólag kapcsolatot nem akar)..legalábbis azt írta, hogy kellenek neki a lány barátok xd

Vélemény?



2021. szept. 20. 12:48
 1/3 anonim válasza:
73%
Mennyi pénzt kapsz ezért? Vagy miért üzlet kategória?
2021. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem flörtöl veled . Azt nem tudom,h csak dugni akar-e vagy kapcsolatot is. Kérdezz rá,h mit szeretne tőled.
2021. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi van?
2021. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!