Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe sokat gondoljak? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe sokat gondoljak? Vagy “jelentektelen”..

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, aki nagyon messze lakik. Nyár elején ismerem meg, kavartunk egy buliban. Mindeddig csak messengeren dumálgattunk, de szombaton eljött hozzám, elmentünk kávézni, sétálgattunk, majd találkozott más barátaival (a barátaival jött fel bulizni Budapestre, de írtha, hogy ha már eljön, találkozzunk), miattam korábbi vonattal jött, hogy tudjunk kettesben lenni)..

Egész kellemes volt, kicsit bizonytalan, de jót beszélgettünk végul. Csak furcsálltam, hogy nem volt semmi komolyabb testi kontaktus, nem ölelgetett (csak amikor köszöntünk), nem fogtam meg a kezem stb.. pedig én mondtam neki, hogy tökre örülnék, ha lenne ebből az egész beszélegtésből valami.

Majd este elmentek bulizni, mentem volna én is, de már meghívtak máshova. Egyik barátnőmtől tudom, hogy aznap este kavart valakivel..

Nekem ez nagyon rosszul esett.

Másnap reggel írt, hogy milyen volt, sőt még találkozni is akart velem, mielőtt indul haza, de mondtam neki, hogy nem érek rá..

Fura, mert tök aranyos volt, a “randin” is oké volt (bár mondom, fura, hogy nem lépett semmit, annak idején a buliban össze vissza ölelgetett, fogdosott (romantikus értelemben, én is hagytam neki/élveztem), most meg semmi.

Aztán reggel, mintha mi sem történt volna írt megint..

Mi legyen vele?



2021. szept. 21. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a kukába.
2021. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen, már a távolság miatt is!
2021. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!