Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön ga egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ga egy srác egyszerre gamelni is szeret meg kockulnj de mindazonáltal szereti a művészeteket mozogni is szeret?

Figyelt kérdés

Vagy nem fér össze ezen dolgokhoz kötődő tevékenységek sokasága?

20f



2021. szept. 22. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki egy napod? reggeltől délutánig edzel, utána meg estéig kockulsz?
2021. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Az jön be, ha képes leírni egy mondatot öt óriási, három apró, és egy alapvető struktúrális hiba nélkül.

Az alkérdésed már csak hab a tortán, nevetséges, mintha próbálnád használni az agyad, de csak ennyi folyik ki rajta.


A kockulás amúgy népbeteség a tini fiúknál, megy a céltalan nyáladzás huszonpár éves korukig, amikor általában sokkolva felocsúdnak hogy nem csináltak semmit ami igazából számít.

2021. szept. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten szeretem a gamereket (feltéve, ha végletesen csinálják a tevékenységet).

A művészet engem nem érdekel, de nyitott vagyok rá. Ha lennél a modellem vagy elmennénk színházba az rendben van, de nincs kedvem Az utolsó vacsora c. festményt órákig elemezni.

A mozgás is sokfajta lehet. Ha olyan, ami halálos (parkour a 20 emeletes házak tetején) akkor nyilván azt se támogatom.

De ezek csak hobbik, annyira nem fontosak. Sokkal inkább érdekelne a személyiséged, a gondolkozásmódod, a világhoz és élethez való viszonyulásod, a stresszlevezetési módszered stb.

A hobbi egy klassz dolog, de nem ez adja az ember személyiségét vagy a kapcsolat alapját.

2021. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A game-eléssel nincs bajom, ha nem csak ebből áll az élete. Én is szeretek pár játékot, úgyhogy én játszanék is vele. A művészeteket nagyon szeretem és fontis hogy a párom is ilyen beálítottságú legyen. Én annyira nem vagyok sportos, az ilyen hardcore túrákat meg sportokat egyáltalán nem szeretem, de van sok olyan mozgásformabamit kedvelek. Pl könnyű túrák, valamikyen szép helyen, téoen korcsolyázás. De mindenképp pozitívum ha valaki törődik magával és mozog. Ha a sportosság viszont azt takarja hogy focimeccset néz minden este és közben literszámra issza a sört, az úgy egyáltalán nem szimpi.
2021. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem, mert az már biztos művészetnek számít hogy milyen lusta vagy..
2021. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!