Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányokra szokták...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra szokták mondani hogy helyes?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkra mondják, hogy helyes.
2021. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rám is mondták, pedig lány vagyok.
2021. okt. 22. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én szoktam mondani lányra, hogy helyes.


Szerintem helyes az a lány, aki nem a tipikus gyönyörűség, akit mindenki is elfogadna, hanem külsőre átlagos, de nagyon rendes és aranyos, és van benne valami különleges, amit így igazán meg sem tud mondani az ember, hogy mi.


Na nálam ezt jelenti a helyes! 😁

2021. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Rendes, normális. Alapvetően többet nem jelent.
2021. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsit ilyen nagyi feelinges hogy "jajj de kis helyes vagy" de ilyen cuki ilyesmit jelenthet valószinüleg
2021. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt jelenti, hogy valaki szép ÉS rendes is. De tudom hogy ha fiúra mondják akkor csak annyit jelent hogy jól néz ki,szóval nem tudom hogy értette az aki rád mondta🤷‍♂️
2021. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!