Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kapja meg az üzenetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kapja meg az üzenetet (üres karika van pipával) messengeren és azt írja, hogy 10 órája volt elérhető, akkor letiltott?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal véget ért a dolog, én még írtam neki egy üzenetet amiben lezártam. De azt már nem kapta meg. Amikor utoljára letiltott valaki engem, akkor még úgy volt, hogy nem is tudtam neki írni. Azóta ez ha jól tudom megváltozott. Azt írja a facebook, hogy 10 órája volt elérhető. Szeretném tisztességesen lezárni és kicsit felbasz ha el sem olvassa mert letiltott. Mondjuk már mindegy. Csak érdekel, hogyan működik mostanában a messenger letiltósdija.

2021. okt. 28. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy üres kör van ott benne egy pipával az azt jelenti hogy az üzenetedet elküldte, és az fent van a szerveren, de még az illető nem kapta meg tehát nem küldött neki még értesítést arról hogy te írtál neki, ami valószínűleg azért van mert 10 órája nem volt elérhető. Ha letiltott volna akkor egy piros üzenet jelent volna meg még az elküldésnél hogy ennek a felhasználónak nem tudsz üzenetet küldeni vagy valami ilyesmi. Lényeg h nem tiltott le, csak még nem lépett fel azóta messengerre.
2021. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 28. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Messenger letiltás esetén el tudod küldeni az üzenetet (az üres karika jelenik meg, nem pedig egy piros üzenet, ahogy #1-es írta), de azt már nem látod, hogy mikor volt elérhető az illető. Facebookos tiltás esetén nem tudsz már egyáltalán írni neki.

Egyébként azt kipróbálhatod, hogy a saját üzenetedre hosszan rányomsz és teszel rá egy reakciót. Ha a reakció azonnal eltűnik az üzenetről, akkor letiltottak.

2021. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta már válaszolt, de megint ez van. A messengerben nem látom, mikor volt elérhető, de a facebook lite-ban igen. A reakció megmarad ha teszek egyet az üzenetemre.
2021. okt. 29. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ameddig tudsz reakciót tenni az üzeneteidre, addig nem tiltottak le.
2021. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, kösz
2021. okt. 29. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!