Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársamról kiderült,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársamról kiderült, hogy egy kis ribi, viszont randizok már egy ideje az unokatesójával, most ő is jönne velünk hétvégén bulizni, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

A csajról kering pár durva vidi az osztálytársak körében. Senki sem beszél mert botrány volt tavaly, az egyik tanárt eltanácsolták, de a vidik kikerültek. Pletykálták, hogy az évvégi kettesért lefeküdt az angol tanárunkkal. A vidiket láttam, de nem tudom eldönteni hogy tényleg ő van-e rajta, a hangja hasonló. Most tegyek úgy mintha nem tudnám?

18L


2021. nov. 2. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
köszönj neki aztán ennyi
2021. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha velünk jönne bulizni, akkor nem nézhetem levegőnek? bár nem is kell azt gondolom!? vagy de? :(
2021. nov. 2. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
most attól hogy unokatesók nem kell szerintem feltétlenül beszélned ha kérdez válaszolsz ennyi
2021. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy nem feltétlen kell emiatt elítélni, nem mindenki nevelkedett kolostorban. Ismerek én is pár ilyen "ribit", akikkel magamtól szóba nem állnék, de némelyikkel ért már kellemes csalódás, nem voltak se bunkók, se lekezelőek, van amelyik segített olyan helyzetben amiben más nem is. Az tény, hogy rengeteg pasijuk van/volt, meg ránézésre is olyanok amilyenek, de ez sokszor csak látszat, még egyik sem kezdte ecsetelni, hogy hány fszt fogott, vagy épp legutóbb kiét. Volt, hogy jól is szórakoztunk buliban, sokkal jobbak voltak mint ha valami karót nyeltekkel mentem volna.

Ha meg tényleg nagyon gáz a csaj, akkor próbáld ignorálni, minél kevesebb témájához hozzászólni, ha akkora krva akkor úgy is lesz majd neki ott társasága, és mondd meg az unokatesónak, hogy legközelebb hanyagoljátok őt. Utána majd levonod a következtetéseket.

2021. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod eldönteni, hogy igazak-e. Akkor inkább foglalkozz az unokatesójával, mert téged ő érdekel. Vele szeretnél közelebbről megismerkedni. A lánynak meg köszönj, és kész. Nem egy buliban kell ítéletet hirdetni. Nézz át rajta. Nem vagy köteles barátkozni vele ott a helyszínen.
2021. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóját kell kedvelned nem a csajt. Amúgy ha nem lesz szimpatikus a lány, legyél vele távolságtartó. Ne kezdeményezz felé, de ne is legyén bunkó vele.
2021. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ne beszélgess vele. Nyilván egy kis udvarias beszélgetéssel nincs gond, ne legyél vele elutasító, csak ne is keresd a társaságát.:)
2021. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez undorító... hol vannak fenn? Csak hogy nehogy arra tévedjek.
2021. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!