Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha rá írok egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha rá írok egy lányra instán vagy társkeresőn (Én a tindert használom) valami kreatív szöveggel akkor írjak előtte Sziát vagy köszönjek valahogy?

Figyelt kérdés

Tehát pl írtam már rá olyan csajra is aki azt tette ki, hogy elkészített egy festményt. És azt írtam rá, hogy "Szia jó lett a festményed. 🙂"

Meg volt aki Ronaldot tette ki. Neki pedig írtam úgy, hogy "Hali nekem is Ronaldo a kedvencem, ő a legnagyobb legenda a foci világában."

És még írtam rá lány hasonló szövegekkel lányokra. Már akiről találtam olyat amiből ki lehet hozni vicces, kreatív dolgokat. Azért, hogy ne keljen azt írnom amit a lányok 10%-nak. De ritkán válaszolnak főleg a sablon szövegre. És ezt azért kérdezem mert a köszönés némelyik szövegben igaz, hogy elronthattja az egészet? Na meg igaz az is, hogy meglátják az elején valamelyik köszönés formát akkor a szép vagy magukat szépnek tartó lányok még tinderen sem nyitják meg az üzenetet. Mert haverom ilyenkor nem nagyon köszön sehol. Főleg ha történetbe van kirakva valami. Inkább jobban a sablon szovegeknel szokott köszöni. És beszéltem már olyan csajjal akinek van 2k követője instán aminek már csak a bő felét ismeri. És ha rá ír egy idegen és benne van a köszönés bármilyen formája nem hajlandó megnyitni az üzit, tinderen sem. Mert instán napi 30-an , tinderen pedig napi kB 10-en írnak neki. Attól függ mennyi emberrel matchel. Ő ilyen. Viszont más meg akkor is bunkóságnak veszi ha nem köszönnek neki ha 10+ k követője van. 500 alatti kovetovel meg nagyon kevés lány rendelkezik. Tinderen is szintén nagyon sokan likeolják őket.

17/F



2021. dec. 2. 19:54
 1/9 A kérdező kommentje:
És azt is hozzá teszem, hogy valóban. Azok a lányok akikre rá írok és nem válaszolnak akármit írok a többség valóban le sem látamozza. Azt azért csak nem gondolom, hogy pár száz vagy egy pár ezer követős csaj ne kapná meg az üzenetem pláne akkor ha ilyen sok lányról beszélünk! Mert halottam ilyet egyesektől. De sokak szerint ennek csak akkor van valóság alapja ha 5-10k plusz követője van és 50+ üzenete egy nap. Vagy kisebb szamoknal is esetleg néha elofordulhat de ritkán.
2021. dec. 2. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig köszönök, akár idegenre, akár barátra írok rá. Szerintem ez alapvető.
2021. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az kimaradt, hogy haverom nem nagyon köszön de mégis többen vissza írnak neki.
2021. dec. 3. 01:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nekem 10-ből 8 csaj vissza szokott írni, pedig én mindig köszönök. (#2-es vagyok.)

2021. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát, gondolatolvasó nem vagy.

Köszönés, rövid bókolás, profiljára, leírására utalás/reagálás, rövid bemutatkozás.

Ezeknél jobbat nem tudsz írni, a lány meg max. nem válaszol.


21F

2021. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ha kreatívan írsz rá akkor egyből alárendelt leszel mert erőt fektettél abba hogy beszélhess vele, az meg full olyan érzést kelt benne hogy ő egy trófea aki válogathat a rengeteg helyes csávó közül. (Holott kb mind csak meg akarja b*szni) Szóval nem tudom, sose tindereztem irl ismerkedek.
2021. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te mit ajánlasz nyitó szövegnek pl?
2021. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Csak kreatív üziket írok lányoknak, de sosem vagyok alárendelt.
2021. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy sok olyan lány van aki olyan dolgot tesz ki, hogy nem kell valami nagy megerőltettés, hogy jól megfogalmazott kreatív üzenetet tudj írni akár 1 percen belül!
2021. dec. 5. 17:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!