Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ,hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ,hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok az eggyik lány osztálytársamba már iskola kezdés óta kezdetben úgy tünt nekem mintha ő is érdeklődne irántam de kb egy hete az egyik fiu osztálytársamba lett szerelmes és azóta nagyon nem is beszéltünk ha véletlenül el is kezdünk beszélgetni csak azt mondja hogy neki mennyire tetszik az osztálytársam (aki amugy haverom is) meg ilyeneket mond . Most mit tegyek vajon tudja hogy én szerelmes vagyok belé? Valaki segítsen aki már volt ilyen helyzetben . És kérlek adjatok tippeket hogy mit mondhatnék neki vagy mit csinaljak hogy észrevegyen.
2021. dec. 4. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát most vagy vársz, vagy továbblépsz, mert a csajnak más tetszik, kész, el kell fogadnod.
2021. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!