Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen tényleg nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen tényleg nem értem a lányokat, mi van ilyenkor velük? (megjegyzésben a sztori)

Figyelt kérdés

LÉGYSZI SENKI NE VEGYE POÉNNAK,ITT NEM EZ A FONTOS HOGY 3 NAP MEG HOGY RÖVID IDŐ


Anotalkon találkoztam egy lánnyal, 3 napon keresztül, percről percre beszélgettünk, tökre egy hangon voltunk, mindenben, piszkáltuk egymást, minden jó volt, küldött képeket, én is(már akkor féltem hogy letilt) konkrétan el se hittem hogy ő beszélget velem, annyira tökéletes volt a kinézete,de mondom tuti megkedvelt a belsőmet, ezért beszélget még mindig velem, aztán beszélgettünk ugye 3 napon keresztül, már a hétfőmet úgy képzeltem el a suliban hogy így fogom kibírni ha ő majd ír nekem, megosztott olyanokat is amik már kicsit bizalmasabbak, olyanokat is írt.. Aztán küldött még képet, tényleg teljesen hihetetlen volt hogy beszélget velem egy ilyen lány


Éjjel 2-3-ig beszélgettünk, ma éjjel is..

aztán kért még egy képet, küldtem(teljesen meg voltam ijedve hogy na most fog letiltani a kinézetem miatt, de nem, itt már értetlenül álltam hogy egy ilyen lánynak fontosabb a belső??) írtunk még párat aztán azthittem elaludt, én lefeküdtem, és reggelre már le voltam tiltva


Teljesen azthittem hogy valami változott, és lehet kellek majd egy ilyen lánynak, akinek a belső fontosabb, de nem..


Miért van ez? 2-3 percenként válaszolt a lány 3 napon keresztül, többször is leírta hogy nem szabadulok tőle könnyen, szeret velem beszélgetni(meg hát így is volt valószínűleg) De ennyire számít a külső? Minden hogy jó velem beszélni stb, ha képet küldök minden megváltozik? Nagyot csalódtam most ebben az egészben, mondom nem konkrétan a lányt nézve, hanem ebben az egészben...



(tudom hülyén fogalmaztam meg sok mindent, nézzétek ezt el, és tudom 3 napnyi beszélgetés nem komoly meg stb, de itt nem az a lényeg...)

Köszi aki bármit is segít vagy válaszol...


2021. dec. 5. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Lemaradt valami:

Az éjjeli kép után írtam hogy nem tetszik a kép amit küldtem, erre írta hogy "pff önbizalomhiányos" aztán pont a kép miatt tiltott le, hogy ne lenne hiányom ebben ha ilyeneket kapok?

2021. dec. 5. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne pörögj ezen mert úgysem tudsz tenni ellene
2021. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Vicces olyan sirámot olvasni, hogy a lánynak mennyire brühühüh számított a külső, miközben végig azért akartál vele beszélgetni, mert "teljesen hihetetlen volt hogy beszélget velem egy ilyen lány".

Nagy eséllyel azért beszélgetett veled, mert unatkozott. Három nap alatt nem fogja a "belsődet" megszeretni, mert három nap az a nagy büdös semmivel egyenlő, főleg, hogy csak chateltetek. Az még hatványozottabban semmi.

Másrészt nagy eséllyel azért tiltott le, mert a szövegen érezte, hogy mennyire lovagolsz a külsőségeken, akár a magadén, akár az övén. Én se tettem volna másképp.

Harmadrészt meg nem baromi mindegy? Ne mondd, hogy te már ennyi chatelésből beleestél, kvázi te meg épphogy csak a külsője miatt akartál vele tovább barátkozni....

2021. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem... 2 nap után küldött képet, és azután voltak ezek a reakcióim, beszélgettem volna vele ha képet se küldd..
2021. dec. 5. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Azzal, hogy lenézed saját külsődet, minősíted, ízlésficamosnak állítod be őt.
2021. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne légy ilyen magaddal, tudod sokszor számít az, hogy valaki mit közvetít mások felé. És ez a fú de szarul nézek ki duma sokaknak nem jön be.. Minden nap mond magadnak a tükörbe, hogy jóképű vagy/vagyok. Dicsérd magad. Egy idő után te is így fogod érezni.

Egyszerűen lehetetlen mindenkinek tetszeni és nem is kell amúgy.

2021. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Plusz még annyi, hogy ennek nem kell önimádatba fordulni, stbstb, de tudd hogy mennyit érsz.
2021. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5-ös ez pontosan mit jelent? Nekem csak egyszerűen ilyen szokatlan, és hihetetlen volt hogy velem beszélget, miután képet is küldtem, és itt jön a #6-os amit mondd hogy nem kéne ilyennek lennem...


De lehet én írtam olyat ami sok volt, és azért hagyott itt, de nekem meg így eléggé az jött le hogy a kép miatt..

2021. dec. 5. 13:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig elég egyértelmű mire gondol az 5ös.

És az is, hogy tényleg nem kéne a külsődet ennyire lenézni.

2021. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!