Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lány néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány néz engem, és rám mosolyog? Bövebben lent....

Figyelt kérdés
Szóval: Ma felszálltam a buszra, amikor is azt vettem észre hogy egy lány engemet néz. Oda nézek, majd elmosolyodik rám. Majd elnéz másfelé. Aztán én is elnézek, de akkor újra engemet néz. Lányok, ez mit jelent?

2021. dec. 17. 12:24
 1/8 anonim válasza:
93%
szerintem viccesnek talált vagy bejösz neki ami lehetetlen hiszen nem is ismer
2021. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt rajtam semmilyen vicces dolog. Szóval ezt ki lőhetjük.
2021. dec. 17. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szimpatikus lehettél neki. Legalábbis magamból kiindulva, mivel én nem mosolyognék más okból.
2021. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, tehát bejöttem neki?
2021. dec. 17. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Lehetséges, de ennyiből nem lehet tutira megállapítani.
2021. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha nem veszi rólam le a szemét?
2021. dec. 18. 00:33
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
88%
Kérdező, tedd a szívedre a kezedet, és mondd meg, szerinted mi a ménkűt jelenthet, ha a csaj mosolyog rád? Könnyítésül annyit megsúgok, hogy nem a Karakószörcsök-Máriagyűd öregfiúk mérkőzés szögletarányát akarja megvitatni veled.
2021. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Valahogy nem tudom elképzelni
2021. dec. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!