Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda egy lányhoz az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem igazán van tapasztalatom ilyen szituációkban. A lány, aki tetszik, egyel alattam lévő osztályba jár, a tesi óráink viszont együtt vannak. Nem igazán tudom hogyan menjek oda hozzá, mit mondjak. Tudnátok valami tanácsot, segítséget adni?
2021. dec. 21. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Egyik lábadat teszed a másik után, miközben teljes testtel felé fordulsz. Az hogy mit mondjál, legyen már önálló gondolat... Mégiscsak te ismered.
2021. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Nem ismerem még. Ha ismerném könnyebben menne, de így nem nagyon tudom mit, hogyan kéne tegyek.
2021. dec. 21. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Értem. Kérdezd meg tőle, hogy sportol e még valamit sulin kívül. Ha kérdi miért, akkor mondhatod, hogy te is törod a fejed, mit szeretnél még, mert többet szeretnél mozogni..


Aztán meglatod szívesen beszélget e veled. Onnan sima ügy.

2021. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Dicsérd meg a mozgását, kérdezd meg, sportol-e valamit sulin kívül.
2021. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, bárcsak a kémia óránk is együtt lenne! Akkor tudnék tőled kérdezni! Vagy nem járnék jól ezzel? Melyik tárgyat szereted? Én a történelmet, mert érdekel, hogy...., én a fizikát, mert érdekel, hogy... én egyiket se, mert igazából csak a motorom érdekel, meg a horgászás. S te mit szoktál csinálni sulin kívül? Moziba jártál a járvány előtt, cukrászdába? Meghívhatlak egy sütire egyik délután?
2021. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam kérdezni, hogy mivel fűtötök otthon? Eddig még sosem jött be, de egyszer biztos be fog.
2021. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Kémia órán nem jössz be hozzánk? Tudod, akkor meglenne a kémia..." 😂😂😂😂 Ezt most találtam ki :DD
2021. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KulGery válasza:
Én a nagyszünetben, vagy a suli végén keresném meg, és mondanám, hogy a tesi órán szoktam látni, és tetszik. Lehet sulis dolgokról, de jobb ha "természetes" dolgokról beszéltek, pl. elkezded mondani, hogy milyen zenét szeretsz, persze, úgy, hogy beleszövöd a beszédbe. Miközben tamtamot hallgattam, kilőttem a haver repülőjét. stb.
2022. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!