Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az iskolai merevedé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az iskolai merevedések ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdés nem egészen ide való, de nem akartam a szexuális témakörben kérdezni, mert még csak 16 éves vagyok.

Sokszor van merevedésem a suliban, mert nagyon csinos lányokkal járok egy osztályba, és nem nagyon tudom megállni, hogy ne nézzem őket, és ne fantáziálljak arról, ami a ruha alatt van. Persze nem bámulom őket, hanem csak oda-odapillantgatok. Azért amikor egy szép, karcsú, csinos, nagymellű lány feszülős haspólóban jön be, és dudorodik benne a melle, azt nehéz megállni. Szerencsére eddig nem keveredtem kínos szituációba miatta, de biztos, hogy egyszer akkor fog állni, amikor nem kell. Hogyan tegyek ellene?

Barátnőm nincs, nem is volt, még csak csókolózni sem csókolóztam, ha ez számít



2021. dec. 22. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Bő nadrág, ráhúzod a pólót, pulcsit, senki nem fogja látni. Megállítani nem tudod.
2021. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. Nem kell ellene semmit sem tenned. Viszont vegyél fel keményebb nadrágot. Nem azt mondom, hogy passzosat, mert abban csak jobban áttetszik, hanem ami kemény és nem nagyon tűnik fel benne. Nekem régen, iskolás koromban volt ebből gáz helyzetem, amikor melegítőben mentem ki a táblához és ott kapott el és az egész osztály azon nevetett, hogy nekem meg áll... szóval ezt mindenképp kerüld el. Egyébként normális dolog. Ne verd ki, attól nem lesz jobb, és idővel még a maszti hátrányát is tapasztalni fogod.
2021. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes dolog, nem tudod szabályozni, de szerintem nem igazán feltűnő jelenség. Nem hiszem, hogy bárki is a péniszedet fogja nézegetni, hogy most vajon erekciód van-e. Illetve próbálj nem olyan dolgokra gondolni.
2021. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Máshol leírtam már válaszként amit irok de talán ittis hasznos lesz:

11. osztályba megkaptuk egy szinte friss diplomás isszonyatosan csinos és szép tanárnőt. Törit tanított de nehezen tudtam tananyagra koncentrálni pedig szerettem a törit. Továbbá nem volt szinte olyan amikor ezt a tanárnőt láttam ne lett volna erekcióm. Mivel nem akartam lebukni (bizok benne nem is buktam le) azokon a napokon mikor tudtam töri óránk lesz laza boxere szűkített farmart vettemnfel,majd óra elött eligazitottam a péniszem alsóba hogy lefele álljon. Mikor pedig merevedésnek indult a farmernadrág nem engedte picit is dudorodjon. Kényelmetlen volt, de így az ember megusztam lebukást.

(Ránéztem elsőalkalommal nem látszott semi és azt is éreztem merevedés meg van de nem a megszokott módon )


Fecske alsót nem ajánlok, mert azzal én porul jártam. Merevedés közben mindig kilógott az alsomból a péniszem es anyira nyomta a fecskealso hogy az fájt míg nem lankadt le. Ezért is váltottam ano boxeralsóra.

2022. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!