Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Milyen nők az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Milyen nők az ideálotok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt legfőképpen a külsőre (öltözködési stílus/testalkat/frizura/magasság stb.), illetve a belsőre is egyaránt.


Csak kíváncsi vagyok, mennyi leírásnak felelnék meg. :)



2022. jan. 3. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy olyan 160-70 cm magasság körül, szőkésbarna haj, kékeszöld szem, átlag testalkat, haja legyen egyenes és olyan kb: a lengő bordákig érjen. Stílusa legyen, szép ruhákat hordjon, ne cigizzen és ne nagyon káromkodjon, azt nem bírom. Ha az idomok vannak és kicsit látszódnak is, az nekem nem baj. Nekem nagyon tetszene, ha tudna vamilyen hangszeren, akár én.
2022. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ruha nem fontos, a lényeg, hogy legyen tiszta. Ne legyen a lány se túl sovány, se túl kövér, de még kicsit sem kövér. A magassága annyira nem fontos. A haja legyen ápolt, lehetőség szerint hosszú és egyenes (a göndört nem szeretem), ha festve van, akkor ne legyen lenőve, mert nem szép. A melírozott tetszik, az ombre nem.
2022. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
82%
Hannah Barron 1:1 minden téren.
2022. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Külső:


- max 165 cm

- átlagos, esetleg kissé teltebb testalkat

- hosszú, barna haj

- kicsit kislányos arc

- öltözködésileg szeretem a kicsit lazábban, "fiúsabban" öltözködő lányokat, szerintem az ad nekik egy vagány, de mégis természetes, hétköznapi kisugárzást. Ja, és ha ezen belül oversized cuccokat hord az illető, az csak plusz pont, nekem az nagyon imponál 😀 Olyan aranyosan, ölelgetnivalóan tudnak bennük kinézni a lányok 😀🙂


Belső:


- ambivertált személyiség (hozzám hasonlóan)

- gondoskodó, anyáskodó típus

- életvidám, pozitív kisugárzás, sok mosolygással és nevetéssel

- szeret olvasni

- ugyanúgy vonzzák őt a nyugisabb, személyesebb, esetenként kultúrális programok, mint a bulisabbak

- ha a filmes és zenei ízlése se olyan nagyon lányos, hanem hozzám hasonlóan szereti mondjuk a rockzenét, és a fiúsabb filmeket

2022. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
165-170 magas, hosszú szőke vagy világosbarna haj, világos szem (bár ez nem olyan fontos tényező), legyen egy alapvető intelligenciája, egy érettségi legalább, lehessen vele érdemben beszélgetni többmindenről, átlagos testalkat, max 65 kg., ne öltözködjön úgy, hogy kilátszik mindene, ne cigizzen, ne piáljon, legyen kedves, ne legyen életunt és ne hisztizzen minden apróságon.:D kb ennyi.
2022. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Az első hozzászólóval 100%-ban megegyezek😅


17/L

2022. jan. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Főként feketék még ha csak nézhetem is őket, sétálón mondjuk.

165-175ig, legyen sportos, náluk divat a homokóra alak, de nekem elég a vékony is, a haja mindegy csak ne rövid pár mm-es, az idegen számomra egy nőn.

2022. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
szőke haja legyen,szemszín mindegy ne legyen túlsúlyos,ne igyon és cigizzen.
2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Jyou és Miko az Exist Traceből.
2022. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 B.dávid.F ***** válasza:
73%

Külső tulajdonság:

-Alacsony legyen( én is csak 160 cm vagyok

-Kicsit soványabb(ez az én izlesem)

-babaarcú(-||-)

-Rövidke haj

-Smink,műköröm mellőzése(ha lehet)(így is szép aki szép aki nem az meg mind1)

-ízléses ruhákat hordjon

Belső tulajdonság:

-kedves

-okos

-megértő

-önzetlen

Stb....

(Ne cigizzen,alkohol mértékkel,buli is csak normális,ne káromkodjon)


18/f

2022. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!