Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mindennap mikor sulizott is fent maradtunk reggel 3 ig de volt olyan, amikor reggel 6ig is és mar 7:30kor sulija volt. Mostanában viszont mióta szünet van, alszik 13:00ig és este is 22:00-23:00nál tovább nem vagyunk fent. És ez nekem nem jó. Nem tudom, mi a baja lehet? Nem tud egyszerűen fent maradni , és napközben 13 óra alvás mellett is képes elaludni.



Nekem ez így nem jó, mivel nekem hiányzik, és így nagyon kevésnek érzem az együttlétet. Pedig nincs is iskola , és nem dolgozik semmit sem csak otthon van. 18L és 19f a korunk. Esetleg valami baja lehet? Régen 3-4 óra alvással sem volt képes elaludni. Most viszont tényleg 13 óra alvás után is képes napközben aludni .



2022. jan. 4. 20:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki is írná, nálunk teljesen normális volt a kapcsolatunkban hogy fent vagyunk addig, és szerelmeskedunk. 1 éve vagyunk együtt. Friss a kapcsolatunk, és most is olyan mint az első nap.
2022. jan. 4. 20:09
 2/10 A kérdező kommentje:
Elaludni se tudtunk szinte mivel folyamatosan egymással foglalkoztunk, most is megvan ez, csak elalszik folyton.... Nem tudom mi lehet vele
2022. jan. 4. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Téli fényhiány okozta enyhe depresszió.
2022. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyanmar 😂, depresszió?wtf
2022. jan. 4. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom a 3-ashoz, ilyenkor a D vitamin hiány is okozhat fáradtságot, attól függ ki mennyit visz be a szervezetébe, ugyanis ilyenkor ha akarunk se tudunk eleget a napon tartózkodni. Ha meg nem tetszenek a vélemények hanem a te elméleted fogadod el csak akkor felesleges volt a kérdést kiírnod ugyanmár.
2022. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt fáradékonnyá vált, nem kell túlgondolni.:)
2022. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen hormonális oka van? Vagy gyógyszer mellékhatás?
2022. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szed gyógyszert. És nem tudom, beszéltem vele róla, és megsértődött. Pedig szépen hoztam fel, és azóta már ébresztőt állít be és fent van velem sokáig szarul érzem magam ez miatt:/. És nekem így nem jó, direkt írom is hogy almos vagyok de annyira ismer és tudja, hogy ugysem es marad:/
2022. jan. 6. 02:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Vashiany, vérszegénység?

Azért elmennek a helyébe egy vérvételre.

2022. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak érte aggodom ember....
2022. jan. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!