Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar ha egy fiúnak gynecomastiája van?

Figyelt kérdés

(Megnagyobbodott férfi mell)


Csak kíváncsi vagyok a veleményekre ugyanis már több éve kűzdök vele (jelenleg 17 éves vagyok) és eléggé lerombolta az önbizalmam régebben :/


Most van 6 hónapja, hogy elkezdtem edzeni és elég szép eredményt sikerült eddig elérnem (másoknak is feltűnt és megdícsértek/meglepődtek mikor pólóban/félmeztelen láttak)

Az edzéstől kisebb lett a mellem és pólóban már alig látszik de ugyan olyan "hegyes parízer" bimbom maradt (nézz képeket és akkor megérted miről beszélek) és engem ez még mindig zavar egy kicsit.


Próbálom túltenni magam rajta de valahogy nem megy



2022. jan. 14. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha izmos, nem lógó, akkor nincs semmi gond, sőt még jól is néz ki
2022. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor tudnám megmondani, ha ott állna előttem.
2022. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kép?
2022. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!