Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogyha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogyha valaki iránt ilyen erős érzelmeim vannak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval tavaly nyáron találkoztam egy nálam négy évvel idősebb fiúval aki az első pillanattól fogva nagyon tetszik nekem igaz nem beszéltünk olyan sokat de valami még is megfogott benne talán az hogy mindenkihez nagyon kedves volt és segítőkész meg mindig nagyon jó történeteket mesél. Az első találkozásunk óta nem tudom elfelejteni először az életemben úgy érzem hogy komolyabban érzek valamit (már volt párkapcsolatom (igaz nem valami hosszú és tartalmas) meg volt már hogy hosszabb ideig tetszett valaki) de ilyet még sohasem éreztem... Rengetegszer sírok utána mert sajnos elég ritkán látom és legszívesebben mindig róla beszélnék. De nem tudom sehogyan sem megközelíteni mert rettenetesen félek és lehet hogy ez még jobban kiakaszt mint maga a szituáció. Pár napja ráírtam és kicsit beszélgettünk de nem volt túl sokat mondó. Van egy szórakozóhely ahova hétvégente jár és én is de valahogyan mindig elkerüljük egymást de ha n nem kerülnénk

El egymást szerintem akkor sem mernék odamenni beszélgetni. És rá szeretnék írni de szerintem az kínos lenne hogyha megtudná hogy bejön nekem (mondjuk lehet már tudja is) . Vagy csak én gondolom így? És nem tudom hogy mitévő legyek. Ráírjak e vagy nem? El merjek e menni a szórakozóhelyre egyedül mert a barátaim eléggé vonakodnak ettől? Vagy mit tegyek? NEM tudom elfelejteni és nem is akarom szóval ilyen válaszokat légyszi ne adjatok. Meg kínos e az hogyha esetleg megtudja hogy bejön nekem? Úgy érzem már lassan összetörök mert nem tudom hogy mi tévő legyek



2022. jan. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne feltétlenül bulin ismerkedj, csak ha tényleg, nem CSAK miatt akarsz menni, és mondjuk összefuttok. Szerintem az nem gáz, ha rájön, hogy tetszik neked, max visszautasít, és legalább tudod, mit érez. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de lehet meg kellene neki mondani, mert még mindig az a legrövidebb út.
2022. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszélgetned kéne vele, hogy megismerd, ha mar alapból passzol, vagy azt mondja, hogy nem akar beszélgetni, akkor sajnos hagynod kell:( mert, akkor nem túl rendes. Viszont ha kezdtek beszélgetni, akkor sok jo is kisülhet belőle. :) Sok sikert!
2022. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar egyszer ráírtam es beszélgettünk kicsit. Hogy írhatnék úgy rá hogy sokat tudjunk beszélni?
2022. jan. 25. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Fuuu, ezt nem tudom, amikor valakivel sokáig beszélni szeretnék, mert mondjuk tetszik

akkor ráírok, és ha válaszol, elmesélek egy storyt, általában egy olyat, ahol valaki megbántott, és ha valami olyasmit ír, hogy sajnálja, vagy menjen a francba, aki bántott, akkor így meg tudok nyílni, és csak random témákról is beszélgetek vele.

2022. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy közös élményről,ha egyezik az érdeklődési körötök akkor (pl:zenéről,sportról).
nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!