Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen csókolóztál először?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen csókolóztál először?

Figyelt kérdés
Pozitív vagy negatív emlék maradt számodra?

2022. jan. 26. 07:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

19 voltam.

Szörnyű emlék, igazából be sem jött a csaj, igazán én sem neki. Így később semmi sem lett az egészből.

Még béna is voltam! 😂


Se előtte se utána nem törtent ilyen, pedig azóta már lassan végzek az egyetemmel is...

2022. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
16. Igazából első kicsit fura volt, de aztan masodikra mar siman ment. Barátnővel volt, ugyhogy nekem pozitiv emlékként maradt meg.
2022. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
10/l
2022. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13. Nem emlékszem rá de orultem volna ha nem igy tortenik meg…🥲
2022. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam és nagyon rossz volt, mert egyáltalán nem jött be semmilyen téren a srác és nem tudtam kibújni a helyzetből, nagyon nyomult. Próbált nagyon technikásan csókolni, de nekem csak azon járt az eszem, hogy tudok végre szabadulni tőle. Utólag örülök, hogy túlestem rajta és megtanultam, hogy számomra olyan partnerrel nem kellemes ez, aki nem jön be. Nem is értem, hogy tudnak egyesek csókolózni, sőt szexelni is olyannal, akivel nincs kölcsönös vonzalom.
2022. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, egy kocsmában volt, szájrapuszi. Azt hittem hajol felém az illető és meg akar csókolni, ezért gyorsabban kezdtem hajolni felé és lekaptam. Kicsit be voltam rúgva, de arra emlékszem, hogy az egész asztalnak meg kellett hallgatnia, hogy "ezaz túl vagyok az elsőn" és mosolyogtam.
2022. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
31F - vagyok és sosem volt semmilyen kapcsolatom. 🤫
2022. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!