Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokkal írjak rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak rá egy fiúra aki már rám írt hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szóval a fiú már egy hete rám írt hogy tetszek neki, de ez olyan hirtelen jött hogy nem nagyon tudtam jól lereagálni a dolgot. Illetve nem pontosan tudtam hogy ki az illető.

Egyébként egy suliba járunk és azóta már pontosan tudom hogy ki, viszont ő sem mert odajönni hozzám meg én sem hozzá úgyhogy a héten csak kerülgettük egymást.

Viszont azóta rájöttem hogy lehet lehetne ebből valami viszont nem tudom hogy hogy írjak rá hogy ne legyen nagyon gáz mert azóta hogy leírta hogy tetszek neki nem beszéltünk.

előre is köszönök széppen minden választ❤️


2022. jan. 30. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá, mivel leírta hogy tetszel neki, bármit mondhatsz írhatsz, biztos örülbi fog.
2022. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is személyesen beszélj vele. Ha megkérdezné hogy akkor miért nem írtál még neki, akkor mondd azt hogy nagyon hirtelen jött ez az egész, és nem tudtál hogy reagálni rá.
2022. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Kerd hogy segitsen a haziban

Es ne felj nyuszkom, nem fog megenni!

2022. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki annyit, hogy a múltkori üzenete elég hirtelen érkezett, ezért nem tudtál rá megfelelően reagálni, viszont részedről is oké lenne a dolog. Nincs benne vagy kockázat, hiszen tetszel neki.:)
2022. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Menj oda hozzá.

Ő már lépett, most te jössz!

2022. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!