Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval van egy fiú aki elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy fiú aki elég régóta teszik és beszélgetünk is messengeren (egy suliba járunk) és megbeszéltem vele egy talit és nagyon izgulok és nem tudom milyen témát hozzak fel?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Suliról kell beszélgetni, jövőbeli tervekről, közös dolgokról.
2022. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért az iskolába szerveztétek a találkozót? https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..
2022. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

❤️ A lényeg, hogy írd össze - és oda felé menet, gondold végig a témákat és a hozzászólásokat.

❤️ Pl.: Mondj néhány viccet,a srácok imádják a poénokat,még jó fejnek is fogsz tűnni előttük. A csajok ritkán mondanak viccet, szerintem még menő is az a csaj, akinek van egykét jó vicce alkalomadtán.

2022. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
❤️ A jó viccekre mindenki vevő !
2022. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes tanácsokat kaptál, de szerintem ilyen esetben egyik sem lehet túl hasznos. Ha nem agyhalott a srác, akkor egyből rájön, hogy nem magadat adod, hanem elkeseredetten próbálod feldobni az otthon kidolgozott témákat, amitől begörcsölsz és az jön le, hogy nem is igazán érdekel a srác. Felesleges összeírni témákat, mert úgyis az adott helyzettől függ minden és ugye ő is kezdeményezheti a beszélgetést és felhozhat egy témát, amit te már otthon felírtál, ettől meg csak összezavarodsz. A viccek meg egyszerűen túl mesterkéltek, bár, ha bejössz neki, azon is nevet majd, ha rossz a vicced. Az a baj, hogy túl sokat görcsölsz rajta. Szerintem csak add önmagad, ketten együtt csak sikerül rögtönöznötök egy normális beszélgetést és egy király randit. Sok sikert.
2022. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

(#5.) "Felesleges összeírni témákat..."

❌ EGYÁLTALÁN NEM FELESLEGES - ÖSSZEÍRNI A TÉMÁT !

❌ Pont ilyenkor keletkeznek/alakulnak ki a KÍNOS CSENDEK !

✅ Amikor jön a KÍNOS CSEND - akkor kell bedobni valamit az előre összeírt TÉMÁBÓL !!!

✅ Hogy mellőzük a KÍNOS CSENDET, olyankor dobunk be egy ütős TÉMÁT - amivel felkészültél.

✅ ÉS máris előnybe került a kérdező, mert olyan témát hozott fel, amiben mozog!

❤️ Szóval innentől ő uralja a terepet ! És témavezetővé is válhat, irányíthatja a beszélgetést a saját kedve szerint. A saját javára !

2022. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
5-ös vagyok. Egy randi nem vizsga vagy állásinterjú, hogy előre kitaláljuk mit fogunk mondani. A kínos csendek nem azért vannak, mert a felek nem írtak egy listát a témákról, hanem, mert nincs meg a közös hullámhossz vagy még nem alakult ki, esetleges nem szimpi a másik. A kérdező elvileg ismeri valamennyire a kiszemeltjét és már előre fél, hogy nem lesz közös téma, ez a görcsölés rányomhatja a bélyegét az egész randira. Az a legjobb, ha spontán jönnek a témák és csak úgy rohannak a percek a randin, de ez nem egy előre megírt forgatókönyv miatt lesz. Ha nincs kémia, akkor hiába gondoltuk ki otthon a legjobb témákat, rengeteg kínos csend lesz.
2022. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7-el értek egyet, rég rossz ha készülni kell rá, ha megvan a kémia lesz téma, ha nincs akkor kínos lesz az egész és jönnek a kínos csendek.
2022. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is 7-essel értek egyet, felesleges témákat összeírni, majd a 10. randin is az otthon előre megírt témákkal nyomuljon a kérdező? Ha lesz kínos csend, hát legyen. De ilyenkor inkább előbb derüljön ki, hogy nincsenek egy hullámhosszon, minthogy több randin keresztül erőltetett témákról beszélgessenek úgy, hogy már mindkettejüknek elege van.
2022. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt de eléggé össze vesztünk szóval nem találkozok vele de mégegyszer köszönöm mindenkinek
2022. febr. 21. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!