Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,mielőtt valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,mielőtt valakit letiltunk vagy csak mindenhonnan kijelölünk kell-e magyarázatot adnunk az illetőnek hogy miért tesszük?

Figyelt kérdés

Az ismerettségi körömben van aki azt mondja nem kell,de van aki éppen az ellenkezőjét, hogy szó nélkül felszívódni gáz..

Én nem tudom eldönteni melyik a helyes, mert egyszerre gondolom azt hogy nem vagyok köteles magyarázkodni meg hogy nem túl szép felszivódni csak úgy..xd

Egy ideje már foglalkoztat ez és abba a helyzetbe kerültem hogy én is szeretnék valakit eltávolítani az életemből(nem veszekedés miatt egyszerűen csak már nem beszélünk többet és jobb ha elengedem vagy valami),de nem tudom adjak-e neki magyarázatot miért szakítom meg vele a kapcsolatot..


Várom a véleményeteket és előre is köszönöm mindenkinek!


2022. febr. 19. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgysem beszélgetsz vele felesleges magyarázatot adni.. ha viszont szoktatok beszélni akkor másiknak lehet rosszul esik és ezért elvárja a magyarázatot, de szerintem elég érdekeden nézne ki mondjuk 1 hónap kihagyás után hogy " szia, szeretném veled megszakítani a kapcsolatot ezért meg azért" szerintem ez sokkal gázabb..

Ha esetleg kérdőre vonna hogy miért törölted akkor elmondhatod neki, de amúgy felesleges

2022. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell...csak baj van belőle.
2022. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

✅ #2.-nek igaza van, csak bonyolítja a helyzetet.

✅ Ha tényleg végleg megakarod szakítani a kapcsolatot letiltod szó nélkül.

✅ Ha ezt zavarja - akkor majd megkérdezi, és akkor hát... illik rá válaszolni :)

2022. febr. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én letöröltem az ismerőseim közül, de nem tiltottam le őket. Ha akartak valamit mindig elértek.

Ciki vagy sem, nekem így könnyebb, hogy nem látom.

2022. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is elgondolkodtam ezen hogy csak egyszerűen letörlöm az ismerőseim közül mindenhonnan,könnyebb hogy nem látom sehol

De valahogy tiltani én sem szívesen akarom mert nem ártott nekem,csak mindig bennem van hogy ha nem tiltom akkor egyszer írni fog és sosem fogom elengedni így.. :/

2022. febr. 20. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!