Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero vagyok, hirtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok, hirtelen megtetszettek a cuki fiúk? 18/F

Figyelt kérdés
Egész életemben hetero voltam, sőt még egy ideje ellene is voltam sajna az azonos nemű párkapcsolatoknak, de most valamiért hirtelen nagyon megtetszettek a cuki fiúk, és jobban szeretnék egy fiút mint egy baratnőt >w< Sokat álmodozom arról hogy van egy aranyos, sötéthajú, vékonyabb fiúm.. Miért van ez? Szinte egyik napról a másikra

2022. febr. 22. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ebben a korban még nem feltétlen alakult ki stabil preferencia. Ezért történhetett, hogy elkezdtek érdekelni a fiúk (is?). Semmi gond nincs.
2022. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek?
2022. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az mindegy, csak ne legyen túl nagy korkülönbség
2022. febr. 22. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
14 éves fiú bejönne neked amúgy?
2022. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 még talán igen. De inkább a személyiségétől függ, mennyire értelmes, okos, szeretnivaló. 13 már biztosan nem. Ugyan így a másik irányba egy 22 éves még tetszhet ha megszeretem.
2022. febr. 22. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Sokat ilyen pálfordulás szerűen jönnek rá, hogy valójában melegek. Csúnyá szólva: valami bekattant.:) Lehetséges, hogy a korábbi melegellenességed annak volt köszönhető, hogy tudat alatt próbáltad elnyomni magadban a vágyat. Találj egy fiút és légy boldog!:)
2022. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2022. febr. 22. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Úgy érzem a leírtak alapján, hogy te ezzel évek óta kínlódsz. Próbáltad ezt elfedni magadban, ám most erősen előre tört belőled. Te valójában soha nem voltál hetero, mert akkor sosem kezdtek volna el érdekelni a fiúk.


Tapasztalatból beszélek/írok. Bármennyire is akartam azon változtatni, hogy a fiúk helyett csakis a lányok érdekeljenek, sosem sikerült azon változtatnom, hogy homoszexuális vagyok és csakis a fiúk érdekeljenek.


Fm/71

2022. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!