Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki letílt engem Faceboo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki letílt engem Facebook-on, és ha ezután én mégis újra bejelölöm, látja ezt az illető? Hiszen letíltott engem.

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott, akkor nem tudod megtalálni a profilját, azaz bejelölni sem tudod. Ha közben feloldja a tiltást, akkor be tudod újra jelölni és nyilván kap majd róla értesítést.
2022. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De látom a profilját, csak a bővített bejegyzéseket nem, hanem csak a szűkítettet, amit egy külsős lát. Akkor csak messengeren tíltott le?
2022. márc. 10. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Csak a nyilvános adatait látod, mert nem vagy az ismerőse. Nem tiltott le sehol, csak törölt az ismerősei közül.
2022. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerősök voltatok, de most azzal az opcióval találkozol az adatlapján, hogy ismerősnek jelölés, akkor nem tiltott le téged, csak kitörölt az ismerősei közül.


Ha letilt téged valaki Facebookon, azaz nemcsak messengeren, hogy írni se tudhass neki, hanem tövestül tiltja le a profilodat, akkor többet a profilját nem leled sehol. Hanem olyan lesz, mintha neki nem lenne regisztrált profilja.

2022. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

te is el tudod rejteni a bejegyzéseket, fotókat, névjegyet, stb-t.

Ha valaki letilt, akkor profilját sem fogod látni, mintha megszünt létezni.

2022. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezekből teljesen egyértelmű :)
2022. márc. 10. 20:26
 7/7 anonim válasza:
0%
Minek vagy facebookon? Értelme?
2022. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!