Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom letagadja az iskolában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom letagadja az iskolában, hogy együtt vagyunk, igaza van?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt(1 hónapja, amióta átkerültem ebbe a suliba kb). Ő folyton panaszkodik hogy biztos mással írok, vagyok, pedig ez nem igaz, nem adtam semmi ilyenre utaló jelet. Már az elejétől kezdve úgy érzem, hogy kihasznál mivel semmi szerelmeset nem mond, és állandóan a sz.xről beszél.

Ma a suliban a barátnőmnek mondtam hogy "képzeld lett barátom" és az évfolyam társam, aki a multkor meglátott minket beszélgetni, oda kiabálta a barátomnak a nevét, én meg nem tagadtam le. Utána persze egyből ment a barátom osztálytársaihoz mondani nekik ezt. A barátom nem volt ma suliban. Délután írkáltunk messengeren, és megkérdezte hogy, hogyan tudták meg, én meg elmondtam neki. Ő azt irta hogy le fogja tagadni, mivel ő később akarja nekik elmondani, meg h már írt nekik h ez nem igaz. Ez nekem nagy gáz, mivel írtam hogy nem rég kerültem be az iskolába és most majd engem fognak hülyének nézni, hogy ilyeneket hazudok. Nagyon rosszul esik. Elnezest a helyesirasi hibakert, ideges vagyok és nagyon szomorú, most is sírok.


2022. márc. 11. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs igaza, ez nagyon gáz
2022. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És neki annyi volt erre a válasza hogy "nem kellet volna hogy elmondjad"
2022. márc. 11. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tini párkapcsolatok kategória.


Egyébként meg, ha az ember őszintén szeret valakit, azzal inkább büszkélkedik, mint titkolja.

2022. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategória. Nagyon-nagyon gyerekek vagytok még.

Mutasd meg a beszélgetést pár embernek. Természetesen mentsd le, csinálj képernyőfotót, amíg nem törli.

Persze ne úgy mutasd meg, hogy bibibi, igazat mondtam. Hanem egy-két lánynak, hogy most ezt miért írta, mit válaszolj neki.


Innentől te is nyugodtan mondd azt, hogy nincs barátod. Lehetőleg a srác orra előtt.

2022. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom hasonló gyökér volt. Dobd ki. Ennél jobb tanácsom nincs.
2022. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok neked még nagyobb csalódást okozni, de ő valószínűleg tényleg azt gondolta, hogy nem a barátod, ha eddig sem te érdekelted, csak a bugyidra volt kíváncsi.
2022. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után meggondolnám, hogy érdemes-e folytatni vele. Szerintem nem.
2022. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerek még szakíts vele inkább.
2022. márc. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül állitólag nm tagadta le osztálytársa azt mondta.
2022. márc. 22. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!