Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétfőn rákérdezzek a lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn rákérdezzek a lánynál szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam, amúgy kedves lány, de nem az a tipik divatcsaj. Reggel kivételesen korábban értem be mint szoktam és ahogy nevetve meg beszélgetve sétáltak a büféből a szekrényteremhez. Valami nem sulis dologról beszélgettek. A srác amúgy alacsony, meg kicsit testesebb is, csak elvileg jó a humora, és ezért minden csaj oda van érte. Mármint így barátilag, mert több lánynak van pasija akik ölelgetik őt. Miért beszélgetett vele személyes dolgokról ilyen vidáman? Nem is tudtam hogy reggelente együtt kávézgatnak így többen. A lány amúgy kb a padtársam, de a sor két szélén ülünk. Nem gondoltam hogy ő is ilyen kedélyesen dumálgat a Bencével, sőt láttam hogy chatelnek is… Szerintetek mit csináljak? Szerintem jobban nézek ki mint a Bence, mégis minden csaj csípi.

2022. ápr. 8. 23:06
 1/2 A kérdező kommentje:
*és láttam ahogy
2022. ápr. 8. 23:09
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Semmi értelme mert ráfog jönni hogy féltékeny vagy...Bencuska meg csak hülyéskedjen, neked érettebben kell viselkedni, rá kell hajtani ha valamit elakarsz érni...a b..ikat szeretik a csajok lehet ő is az.


Legyél férfi és ne hülyéskedj vele, hanem próbálj meg közeledni felé, szerintem megvan ennek is bőven a módja.

2022. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!