Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú még szűz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem ez alapján "jön be" egy fiú.


Ez csak értékesebbé teszi.

2022. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Elsővel egyetértek, de csak akkor, ha nem azért szűz az illető, mert egy incel szerencsétlen valaki.
2022. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na és miből mondanád meg hogy incel vagyok-e vagy sem?
2022. ápr. 11. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez általában az első találkozásnál leszűrhető:)
2022. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
El tudom játszani hogy azért vagyok szűz mert csak házasság után akarom elveszteni
2022. ápr. 11. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, de a személyiségedet nem tudod elfedni. Ha incel vagy, azt le fogják szűrni rólad szinte azonnal.
2022. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, szerintem az pont nem előny, ha azt hazudott, hogy azért vagy szűz, mert csak házasság után akarod elveszteni. Meg lehet ezért kövezni, de szerintem a szüzesség nem attól lesz érték, hogy valaki sokáig megőrzi. És nincs azzal baj, ha valaki szűz, csak azzal, ha ezt kínosnak érzi, és mindenféle hülyeséget hazudik, hogy ne kelljen bevallania, hogy eddig csak bénaságból nem vesztette el.
2022. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ha azt hazudod, hogy házasság után akarod elveszteni, azzal saját magaddal szúrsz ki. Minden értelmes ember tudja, hogy csak akkor érdemes házasodni, ha minden téren passzoltok egymáshoz. Szexuális téren is.

Egyébként fiatal lánykènt/és nőként sem volt bajom azzal, ha szűz a partnerem. Volt több is aki velem vesztette el. Igaz, tizenévesen csak egy, én 19 voltam, a fiú 18.

2022. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alice33 válasza:
67%
Ettől nem lesz valaki értékesebb/nem értékesebb, a szüzesség csupán egy állapot.:)
2022. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha látszik rajta, hogy bénácska, akkor egyértelműen hátrány.:/
2022. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!