Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ciki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ciki az ha egy fiú nem jó a csajozásban?

Figyelt kérdés

Tuti nem jönnél össze olyan fiúval aki nem jó a csajózásban, nem eleég bátor, nem elég beszédes?

Elvárod azt hogy értsen a fiú ahhoz hogyan kell "felszedni" egy lányt?


Szimpatikusak tudnak lenni azok a fiúk akik szolidan, nem nyomulósan próbálkoznak?


2022. ápr. 21. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek igen.
2022. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Örülök ha nem nyomul, de ha nem tud kezdeményezni, felejtős
2022. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem jó a csajozásban alatt azt érted, hogy nem tud közeledni, nos az gáz. Mert nem vagyok gondolat olvasó.
2022. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha a csajozásban nem vagy jó,azt jelenti hogy pl nem tudsz beszélgetni velük,kezdemenyezni akkor kicsit gáz.
2022. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok beszédes, nem szoktam csajozni, kezdeményezni se, még

sincs csajom.


(Privátokra nem válaszolok reflexből tiltom őket)


57f

2022. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, ez mit jelent. Az, hogy nem nyomul nyilván tetszene. Viszont ha nem tud normálisan beszélgetni, és nem mer kezdeményezni még akkor sem, ha jeleket küldök neki, akkor egyértelműen felejtős. Jobban bejönnek a magabiztos fiúk (akik viszont még nincsenek elszállva maguktól, csak egészséges önbizalmuk van).
2022. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Na és azokkal mi a helyzet, akik amúgy magabiztosak, csak egyáltalán nem veszik a jeleket (tapasztalatlanság)?
2022. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha normálisan kommunikál, semmi bajom vele. Ha nem tud kezdeményezni, és a jeleket sem veszi, maradunk barátok
2022. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szimpatikusak tudnak lenni azok a fiúk akik szolidan, nem nyomulósan próbálkoznak?" - A rövid válaszom, hogy igen.:)
2022. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 az más helyzet. Nyilván attól függ ez is, hogy milyen jeleket küld a lány és azok mennyire egyértelműek. Ha a nyilvánvaló jeleket sem veszi, akkor az már megint nem jó, mivel így nem halad előre a kapcsolat, ha az egyik fél nem is tudja, hogy a másik kezdeményezni próbált. #6 voltam.
2022. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!