Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert oldotta fel az exem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert oldotta fel az exem a tiltast?18/l

Figyelt kérdés

Par honapja szakítottunk.O is tiltott engem en is ot es most azt hallom vissza hogy osszeakar velem jönni újra.Ezt osztalytarsamtol hallottam

Közben meg feloldotta a tiltast instant.De nekem le van tiltva Messengeren.



2022. ápr. 30. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Feloldotta a tiltást Instagram-on.

Hallottad, hogy újra össze akar veled jönni.


Szerintem ezek olyan egyértelműek, hogy újra össze akar veled jönni. Szerintem te is oldd fel a tiltást Messenger-en, megvárod, míg elmondja hogy mit akar, aztán vagy lesz vaami, vagy újra letiltod.

2022. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottad össze akar veled jönni. Akkor szerinted mi a bánatért oldotta fel a tiltást? Ennyire ne legyél már hiányában a logikai képességeknek.
2022. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Cubina ***** válasza:

Miért szakítottatok? Olyan kisebb dolog, amit komoly fejjel meg lehet oldani, vagy mindenképp szakítást érdemel? Megcsalt? Akkor megint meg fog?

A barátai fontosabbak nálad? Akkor nincs értelme vele foglalkozni? Iszik, drogozik? Felejtsd el. Főnökösködik, le akar dominálni? Ilyen marad.


Ha megoldható dolog miatt szakítottatok és ő megbánta és kezdeményezne, akkor személyesen beszéljétek meg. 18 éves vagy, már nem kislány, hagyd a fenébe az instát meg messengert, az csak félreértéseket okoz, tapasztaltam. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor meg kell beszélni és meg kell oldani a problémát. Személyesen.

2022. máj. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért oldott fel, mert akar valamit.
2022. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg.Egyszerűen elmúlt a nagy szerelem felőle egy ev utan.

De meg utana azt mondta hogy szeret csak nem úgy.Vagyis ezt mondta. Hosszú tortenet ez a szakitas.

2022. máj. 8. 21:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Te meg itt rágódsz ahelyett hogy megadnád a közösségid ahol történt a borzasztó tiltás.
2022. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!