Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megtudná segíteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná segíteni hogy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel most egy kicsit megszakadt a kapcsolatunk de előtte körülbelül egy hónapig minden nap órákat beszéltünk messengeren. Pár napja amióta nem beszélünk minden percben azt várom hogy hátha ír, így elég üresek a napjaim.

Egy gimibe járunk így minden nap látom, ami nagyon rosszul esik. (élőben még nem beszéltünk és nem is valószínű hogy fogunk)

Nagyon megszerettem és tényleg hiányzik hogy újra beszéljünk.

Mondta hogy most tartsunk egy kis szünetet amire azt írtam hogy abbol úgysem kicsi lenne hanem örökké tartó. Erre azt írta hogy nem feltétlen, ez szerintetek jelenthet valamit?

A normális válaszokat előre is köszönöm


(ha valakit valami érdekel részletesebben azt leírom privátba)



2022. máj. 7. 12:49
 1/7 Thispain ***** válasza:
100%
Élőben miért nem beszéltetek?
2022. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélned kéne vele leginkább szóban, de írásban minimum. Kérdezd meg miért akar szünetet, mert lehet csak nehezebb időszaka van lelkileg, de az is lehet más lány van a háttérben. Mindjárt itt a nyár amikor akár el is távolodhattok egymástól (persze nem biztos csak talasztalat).


17/l

2022. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"élőben még nem beszéltünk és nem is valószínű hogy fogunk" Ne haragudj, de így akkor ez veszett ügy.
2022. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is személyesen kéne ezt kitárgyalni.
2022. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
beszélgessetek személyesen
2022. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es milyen mindjárt itt a nyár? Még tavasz közepe van!
2022. máj. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, bő egy hónap és máris vége van a sulinak, csak szólok 🤔
2022. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!