Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nulla önbizalommal rendelkez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nulla önbizalommal rendelkező srácok miért nem tesznek semmit az önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés

Minden nap olvasok itt egy, vagy akár több olyan kérdést is, hogy egy srác nem mer odamenni egy lányhoz. De ha még tudja is magáról, miért nem tesz ellene?

(Annál kínosabb nincs, mint amikor egy ilyen fiú próbálkozik. Sajnos tapasztalat...)

19L



2022. máj. 12. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy mondod...nincs annál kínosabb ha egy fiú próbálkozik. Ne hidd hogy neki (vagy inkább nekünk) kevésbé lenne kínos...és sajnos ezt én is tapasztalatból mondom. Most pedig eljutottam arra a szintre hogy évek óta nem is próbálkozok, inkább lemondtam mindenről. Egyszerűen nem tudom mit kellene tennem az életemmel, és az ok hogy nem teszek a változásért a bizonytalanság. A társadalomból való kivetettség érzése olyan belső korlátokat húz fel amit nem tud megérteni egy olyan ember aki soha nem tapasztalt hasonlót.


19F

2022. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 14-15 éves koromig voltam zárkózott és önbizalomhiányos. Fejben dől el minden. Azóta úgy érzem kinyílt előttem a világ ,bárkivel leállok dumálni tök ismeretlenül. Előtte nekem is voltak szerencsétlen próbálkozásaim, és a legrosszabb az egészben hogy pontosan tudom hogy csak azért utasítottak vissza akkoriban mert esetlen voltam. Nyilván nem a lányok kedvence egy olyan srác aki alig mer kezdeményezni bármiben. Bár nekem akkoriban is összejöttek már dolgok lányokkal, de általában olyanokkal akik kb lelkironcsok voltak és kábítószeresek. Pár dologban még fejlődnöm kell, de úgy érzem fejben jó irányba haladok. Legalábbis a kiindulóponthoz képest elég szépen fejlődött a kommunikációs képességeim nagy része. 19/F
2022. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Talán mert ez egy ördögi kör - elutasítják ezerszer, akár csúnya módon, persze hogy egyre kevesebb önbizalma lesz. De próbálkozni meg kell és miért ne tehetné - senki nem vagy, hogy megszabd ki szólhat hozzád.


Elég sablonos trollkodás amúgy, találj ki jobbat. Azzal azért számolj, hogy az élet visszaadja amilyen károkat okozol másoknak.

2022. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
Félek hogy elutasítanak, nevetni fognak rajtam.
2022. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Sikerélmény és pozitív visszajelzés kell az önbizalomhoz. Összeszedi minden bátorságát, de felesleges mert kínosan érzik magukat a fogadó felek, ha ilyen ember próbálkozik és emiatt elhajtják, tovább rontva az önbizalmát. Nem olyan nehéz koncepció kedves kérdező.
2022. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert ez nem olyan, hogy bemegyek a boltba, és veszek két kiló önbizalmat. Nem így működik.
2022. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Volt önbizalom. Volt is, aki lerombolja. Ez után gondolkodj el ezen :)
2022. máj. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem sokmindenben javult az önbizalmam az évek folyamán, de ez a csajozás téma nálam felejtős. Mégcsak nem is próbálkozom, annyira tudom, hogy úgy is elutasítanak.
2022. máj. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de te ezt nem erted vagy nem erzed hogy o milyen helyzetben van.

En pl onbizalomhianyosan is leptem 3 csak fele, de mind elutasitott. Ugy hogy kuldtek jelet…

En mar nem is probalkozok…

2022. máj. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert tenni valamit nehéz és sokkal könnyebb csak siránkozni hogy mekkora vesztes vagyok és elkönyvelni hogy minek is álljak neki, én nem vagyok ez az alkat vagy valami hasonló kibúvó szöveg. Ahhoz hogy legyen önbizalmad ahhoz még le kell égetned magad előtte párszor amit sok ember egoja már nehezen bír el
2022. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!