Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG,17 éves tinilány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG,17 éves tinilány vagyok, sok mindnekinek bejövök,de csak addig kell nekem is a fiú, amíg nem kaphatom meg. Jelenleg sem tetszik senki, pedig régebb mindig rajongtam valakiért. Egy adott idő után, megundorodom egy idő után a fiúktól. Nagybaj?

Figyelt kérdés

#szerelem #vonzalom #17 éves #pánik #17 éves tini #Undor a fiúktól, de nem leszbiség
2022. jún. 11. 19:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
19%
Fikció!
2022. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit pihenjél, vegyél néhány mély lélegzetet.
2022. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nézz utána az ambivalens kötődési stílusnak. Valószínűleg ez a helyzet, és itt annyit tudsz tenni, hogy igent mondasz az egyik potenciális fiúnak, aki neked is nagyon tetszik. Azután pedig ha kétségeid támadnak, akkor is tarts ki. Szépen, lassan kialakul a szerelem és rendben is lesztek valószínűleg, de ehhez sok kitartás kell.

Persze, tudd a határaidat és azt, hogy mi számít válóoknak.

2022. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Négyes válaszoló nagyon jól mondja!
2022. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 es válaszoló, nagyon köszi, de még az is van hogy egy kapcsolatba belevágni nagyon sok igénnyel s gonddal jar nekem, de lehet hogy még éretlen vagyok ehez
2022. jún. 11. 20:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Utánna néztem az ambivalens kötődésnek, de semmi érthetőt nem kaptam, valaki ki fejtené mi is az pontosan? Mert tényleg nem tudom felfogni
2022. jún. 11. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ambivalens kötődés olyan, mint egy rugó. Ha a rugó két vége közel ér egymáshoz, akkor távolodni akarnak, ha pedig túl messze kerülnek egymástól, akkor össze akarnak kerülni. Ha közel kerülsz egy fiúhoz, eltolod magadtól, ha viszont nem a tiéd, rögtön közeledni akarsz.

Sajnos ez nem a legjobb kötódési stílus, de sok gyakorlással alakíthatsz rajta. Az alapja a bizalmatlanság mások felé és az, hogy egyszerre akarsz teljesen önálló lenni, mégis valamilyen szinten függeni valakitől. Pszichológus segítségét ajánlom ennek az átformálásához.

2022. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Uristen nagyoooon kosziiii♥️♥️

De még annyi, hogy volt egy hosszabb kapcsolatom, s gondoltam hogy megrpóbálok szeretően maradni benne de nagyon utáltam s undorodtam a barátomtól s nagyon rosz volt s lehet segíteni azzal is hogy kapcsolatban vagyok s majd kialakul?

2022. jún. 11. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nagyon sok kitartás kell. Nekem sajnos nem sikerült az előzó kapcsolatomban, de ha tudod, hol gyökerezik a probléma, könnyebbé válik a megoldás. Engem középiskolában sokszor azok szúrtak hátba, akiket a barátaimnak tartottam, és több sikeres randi után is előfordult, hogy a lány, aki tetszett, hirtelen meggondolta magát. Így ha valaki közeledik hozzám, inkább én taszítom őt el, mielőtt ő tudna engem. Ezen dolgozom, persze, és vannak sikereim, de ez egy lassú folyamat, amihez bizalom és önbecsülés kell. És az, hogy szeresd saját magadat és tudd, hogy értékes vagy.

De ebben tényleg egy igazi pszichológus tud jobban segíteni, én még csak tanulom a szakmát :)

2022. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden értelmes embernek!♥️
2022. jún. 11. 21:54
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!