Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom kéri hogy feküdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kéri hogy feküdjek le vele, de nekem ez lenne az első alakom?

Figyelt kérdés
sziasztok, lassan két hónapja vagyok együtt a barátommal és most már eljutottunk arra pontra hogy azt kéri tőlem hogy feküdjek le vele. Viszont én még szűz vagyok, és valamilyen szinten úgy érzem hogy én még nem állok erre készen. Szeretem a barátomat, vonzódom hozzá de 50%ban akarok csak vele lefeküdni. Elmondtam neki ezt, és egy kicsit szomorú volt mert neki is az első alkalom lenne és most úgy érzem hogy rám van kényszerítve hogy lefeküdjek vele. Holnap akarna együtt lenni úgy velem, de bennem még kételyek vannak pár kapcsolatunkkal is és az első szeretkezéssel kapcsolatban is. Nem tudom most mit csináljak, tudnátok nekem tanácsot adni. Köszönöm L

2022. jún. 25. 22:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem allsz keszen, ne is fekudj le.

Ha ezek utan erolkodik, akkor csak szexre hajt

2022. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Csak akkor feküdj le vele, ha tényleg szeretnéd. Nagy hülyeség lenne úgy lefeküdnöd vele, hogy tudod te még nem állsz rá készen, lehet megbánnád, nem lenne olyan jó élmény. Persze értem én a fiút, hogy szexelni szeretne, de a szex akkor is kölcsönös beleegyezésen alapul, úgyhogy emiatt nem értem miért szomorkodik úgy, mint egy kisgyerek, aki nem kapja meg a kisautót a boltból... Petting egyébként volt? Ha nem, előtte azzal próbálkozzatok inkább.
2022. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Akkor feküdj le vele ha szeretned! És vágysz a szexre.
2022. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha kételyek vannak benned, akkor tilos. Akkor 100%, hogy nem lesz jó.

Ha meg ezek után ő fenyegetőzik, meg nem tartja tiszteletben a döntését, akkor ki kell adni az útját. Van számtalan olyan fiú, aki tisztelne, szeretne, és nem erőltetne rád semmit.

2022. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

lassan 2 hónapja...


Ha lefekszel vele, úgy fog dobni, mint azt a bizonyos macskát.

2022. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te nem akarod 100%-osan és nem érzed, hogy készen állnál rá, ne menj bele. Főleg ha még a kapcsolatotokban se vagy biztos. Nem kell elsietni, ha tetszel neki és nem csak a szex reményében van veled, akkor ezt ő is elfogadja és vár.
2022. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
de mire várunk? mitől félsz?
2022. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy érezek, erre azt irta nekem: “tudod hogy én nagyon készültem erre, nem értelek téged biztos nem tetszem neked vagy nem kellek eléggé, de akkor holnap elmegyek egyedül (oda ahova akartunk menni).” de azt is mondta hogy még ettük függetlenül szeret de elég furcsán viselkedik most.
2022. jún. 25. 23:54
 9/31 anonim ***** válasza:
15%
A normális kapcsolatoknak része az intimitás és a szex. ha nem akarsz, neked nem kapcsolat való, hanem barátság, és nem illetek össze. Ideje felnőni és vállalni a következményeket.
2022. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%

#8


Jó, hogy furcsán viselkedik. Rájött, hogy a csaja nem alkalmas barátnőnek. Én ezen a ponton szakítanék veled, ő majd eldönti, hogy mit akar. És nem is az a kérdés már, hogy kínból megteszed-e, mert nekem egy olyan csaj sem kellene, aki ezt áldozatként és kínként éli meg. Kell a francnak aszexuális és/vagy mentálisan gyerek barátnő. Most azon gondolkodik, hogy a kettőből melyik lehetsz.

Nyilván van egy kor ahol még elmegy az aszexuális kapcsolat, úgy 15 éves kortól felfele már egyre kevésbé.

2022. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!