Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek jól nézek ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Itt van egy portréfotó rólam:

[link]


Ami nem látszik: 181 centi vagyok és 73 kg.


Őszinte véleményeket várok, mert a környezetemben szülők, haverok stb. nyilván nem akarnak megbántani, ezért érdekelnek idegenek véleményei. 17/f



2022. júl. 3. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
51 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kisfiús fejed van, de szerintem nem nézel ki rosszul, csak még nagyon fiatalos vagy:)
2022. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is jól nézel ki, csak morcos arcot vágsz
2022. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pár év múlva nagyon jóképű leszel.
2022. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Semmi extra, de szerintem jól nézel ki. Kicsit kisfiús vagy tébyleg, de pár év múlva pl egy kis bororstával szerintem jó lesz az:)

17l

2022. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg nagyon gyerek vagy még ezen a képen. Nem különösebben szép az arcod, de komoly baj sincs vele, olyan átlagos. Sokat segítene viszont az, ha ezt a 90-es évekbeli hajat levágatnád vmi más fazonra.
2022. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem helyes vagy, nekem kifejezetten tetszenek a babaarcú fiúk. :) Kicsit úgy nézel ki, mint Leo fiatalkorában.
2022. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem a megszólított célközönségbe tartozom, ezért is lehetek elfogulatlan, próbálok az is maradni.

Szerintem nem vagy még 17 éves. Ettől függetlenül az arcod egy szép fiú arca. Tekinteted nyílt, őszinte, tiszta, bár kissé melankólikus. Ez azonban ennek a kornak az egyik jellemző vonása, hiszen iszonyat gondolatok kavarognak a fejünkben, lázadunk is, meg nem is, tudjuk is, meg nem is. Ez majd kialakul. A Te helyedben jelenleg a hajformámon még nem változtatnék, hiszen ez megkülönböztet az összes többi fiútól, akik mind felnyíratják a fejüket, fejük tetején hordanak néhány hosszúra hagyott tincset. Ezzel a hajviselettel ők kimerítik az "átlag" fogalmát, hiszen mindannyian ugyan úgy néznek ki, mint bárki más! Maradj még egy darabig ilyen egyedi, sőt, továbbmegyek, a későbbiekben is próbálnám megőrizni ezt az egyediséget. Ez esetleg megadhatja a magad sárm-ját. Nézz körül itt:

[link]

2022. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval ! Kicsit növeszd meg a hajad, neked kifejezettem jól áll ez a frizura !
2022. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Először csak a képet néztem, arra gondoltam helyes fiú vagy. Utána láttam a korodat is, egyetértek a korábbiakkal, hogy fiatalabbnak tűnsz 17nél.

Szerintem nem vészes a hajad, de lehet hogy tényleg jót tenne egy másik fazon. A korábban linkelt hosszabb az sármos hatású, ha meg rövidre vágnád az meg katonás beütésű lenne.

2022. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre oké vagy, de a belső is fontos.
2022. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!