Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos, hogy a párotok/kiszemeltetek sportoljon, fitt legyen?

Figyelt kérdés

Előny vagy hátrány, esetleg semleges tényező? Ha az alakja rendben van, és egészséges, akkor mindegy? Na és abban az esetben, ha az egészséges életmód elengedhetetlen tényezőjének hiánya meglátszik a testén/egészségén/erőnlétén? Kizáró ok nálatok, ha valaki erősen ódzkodik a mozgástól (vagy éppen ellenkezőleg, minden idejét és gondolatát az tölti be)? Közös programok terén mi a helyzet (mármint sporttal kapcsolatos elfoglaltságok lehetősége kapcsán)? És ti mennyire vagytok sportosak, mennyire szeretitek a mozgást?


(Tudom, hogy nemrég kikerült egy hasonló kérdés, mielőtt lehordanátok: nem én írtam, de az ihlette ezt.)


(A kérdés nem rám vonatkozik, szeretek mozogni, rendszeresen sportolok és nem tartom magam gyengének/puhánynak.)



2022. júl. 29. 17:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%

Szerintem az csak plusz lehet ha valaki sportol. Én személy szerint szeretek mozogni, sportolni szóval nekem ez mindenképpen pozitívum. Megnyit egy csomó lehetőséget programok terén, és az se utolsó, hogy jót is tesz amit csinálunk. Engem az se zavar ha valaki esetleg nem szeret sportolni, vagy nem annyira fit. Amíg valaki egészséges és nem kórosan elhízott addig semmi probléma, de szerintem ég, pont felett kifejezetten előnytelen.


17F

2022. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon fontos. Ha egyáltalán nem sportol az kizáró ok.
2022. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, hogy sportoljon, de azért figyeljen oda az egészségére.
2022. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Várok még :)
2022. júl. 29. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es Ha van egy neked tetsző lány, és a szeméylisége is bejön, de kiderül hogy nem sportol, már passzoltad is?
2022. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
#5 Nyilván elég könnyen ki lehet szűrni hogy ki sportol és ki nem. Ha az utóbbi, akkor valószínűleg kevésbé fog tetszeni vagy kisebb eséllyel veszem észre. Tudom felszínes, de ha nem tetszik a külseje, akkor nem is akarok eljutni odáig hogy jobban megismerjem.
2022. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 És ha valakinek olyan az alkata, hogy sport nélkül is jól néz ki?
2022. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Sportolás nélkül is lehet szép alakata egy lánynak.
2022. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Ok, lehet nem a lényegeset írtam le. A sport az életem szerves része, ahogy az egészséges táplálkozás is. Ez nem csak fizikailag épít, hanem minden létező más módon is. Nem tudnék társként tekinteni olyanra akiből ez hiányzik, ennyi.
2022. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra vonzó, ha egy lány erős. Mellettem sport nélkül nem is tudna megélni. Engem zavar, hogyha egészségtelenül él valaki, bár ez lehet az én hibám. Nagyon izmos lányok sem jönnek be. Én bár vékony vagyok, deszkázom biciglizem, edzoterembe járok.
2022. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!