Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok választani 2 fiú közül?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
keress egy harmadikat
2022. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Dobj fel egy érmét.

Amíg a levegőben van és azt érzed olyankor, hogy az egyik fiút jobban akarod, akkor választ azt.

2022. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már választanod kell.

Amelyiket elsőnek ismerted meg,valószínű nem is annyira fontos neked,mert jött egy másik aki miatt vélasztani kéne.

De szerintem rég rossz ha választani kell két fiú közül..

2022. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se válaszd. Az régen rossz, ha választani kell, főleg ha nem is tudod, hogy kit kéne választani. Csak azért ne akarj választani, hogy válassz.
2022. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt azért ne, mert ha igazán tetszene, akkor nem jött volna a képbe a második. A másodikat azért ne, mert nem tudtad egyértelműen azt mondani, hogy "nekem ő kell", tehát annyira ő se tetszhet neked, ha ennyire vacillálsz a döntésben.
2022. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz választani, akkor várj, mert ez annyit jelent, hogy egyik se jobb/fontosabb a másiknál.
2022. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 franciasrac ***** válasza:
40%
Mindkettőjükkel jöjj össze
2022. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
87%
Zárd le, kezdj ujjat egy harmadikkal.
2022. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok hogy mind a ketto tetszik de nem akarok választani hiszen nem akarok kapcsolatot és ezt nekik is el mondtam.
2022. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták még mondani hogy ilyenkor a másodika válaszd mert ha az elsőt igazán szeretted/kedvelted volna akkor nem jött volna képbe más is.
2022. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!