Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
A hétvégén az a fiú is ott lesz a buliban, aki bejön nekem. A barátnőim kitalálták hogy elküldenek minket 10 perc mennyországozni (igazából 7 perc mennyország a neve, de átalakították 10-re) miután már ittunk egy kicsit, feloldódtunk, hogy összemelegedjünk, meg ilyenek. Aki nem ismerné ezt a játékot, 10 percet kell kettesben tölteni egy szobában ahol sötét van, és azt csináltok amit akartok. Én úgy gondoltam hogy jobban meg szeretném ismerni, csak nem tudom milyen kérdést tudnék neki feltenni hogy ne tűnjek unalmasnak. Nyilván egy idő után már jönni fog magától a téma, de az elején be kell indítani a beszélgetést. Mielőtt valaki kérdezné, elmúltunk 18 évesek, és azok a kommentelők kerüljenek akik leszólnának minket hogy ez gyerekes, stb. Köszönöm a válaszokat.

#buli #kiszemelt #7percmennyorszag
2022. aug. 3. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Mondd neki, hogy te mindig félsz a sötétben, és kérdezd meg hogy ő is?

Ha van egy kis humorérzéke akkor ezen már tudtok nevetni, ha nincs neki humora, akkor hagyd a francba. 🤣

2022. aug. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt majd hozza a helyzet, nem kell előre ilyeneken agyalni.
2022. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!