Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már egész hosszú ideje együtt vagyunk, azt hiszem vele a legjobb minden. Vagy csak hittem?

Az egyik nap egy rendezvény révén megismertem egy lányt, akivel egyből beszélgetésbe elegyedtünk, és a nap folyamán azon kaptam magam, hogy sokkal jobban érzem magam vele mint a barátnőmmel. Valahogy felszabadultabb volt, mosolygósabb, nem tagadom be is jött, és nagyon egy húron pendültünk mintha régóta haverok lennénk. Igazából semmi olyan nem történt ami megcsalásra hajazna, csak eljátszottam a gondolattal, és hogy mennyivel stresszmentesebb volt mint a barátnőmmel való mindennapok. Arra sincs garancia hogy én bejöttem neki, bár az elérhetőségét megadta. De itt nem is ez a csaj a lényeg bárki lehetett volna... csak most úgy felnyílt a szemem. Erre az is rátehet, hogy nem rég majdnem szakítottunk, azóta nem is érzem azt a bizalmat, ő ugyan olyan mint régen, de én sokkal ridegebb vagyok, az nagyon hazavágott engem.

Mit gondoltok mit kéne tennem? Adjak magunknak még időt vagy kezdjek el másfelé keresgélni?



2022. aug. 15. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem próbálj erről a barátnőddel beszélni, a másik lányt inkább hagyd ki a dologból egyelőre. Viszont a beszélgetés ne menjen át veszekedésbe, legyél türelmes a barátnőddel is.
2022. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek!
2022. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt ?
2022. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fél éve
2022. aug. 15. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!