Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini csajok, tudnátok szívatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok, tudnátok szívatni felnőtt pasit, aki izmos, anyagilag jó helyzetű stb., de belétek van esve, ti pedig csak húzzátok az agyát? (Voltatok már ilyen helyzetben?)

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szivatok senkit.

18L

2022. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Van az a réteg aki igen. Ők azok akik hangosak, rivalkodóak, minden honnan is nekik kell folyniuk... Kerülöm is az ilyen nőket, mert nekem nincs ilyen jellegű feltűnési viszketegségem, és kihasználni sem hagyom magam. Jobb a békesség.
2022. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem teszek ilyet srácokkal, pláne akkor nem, ha tetszik.
2022. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én találkoztam már ilyen kis 18 évessel. Azóta is sajog a lelkem, olyan stílusban lekezelt... (negatív értelemben)
2022. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bar 20 evesen mar lehet nem a tini kategoriaba tartozok de sosem szeditettem senkit
2022. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Srác vagyok de van pár lány barátom akikbe benne van a boszorkányvér, én találok pancsereket nekik hogy lehúzzák őket és kapok részesedést. Aki hagyja magát lehúzni az annyit is ér.
2022. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!