Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha nagyon ronda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha nagyon ronda az arcom?

Figyelt kérdés
Így senki nem is áll velem szóba,Nekem 16 évesen még soha sem volt senkivel semmi,akkor inkább hagyjam szerintetek a francba az egészet?

2022. okt. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Építhetsz belsőértékeket, ízléses stílust, sportos testet. Egyébként meg ha nagyon ronda is vagy, nem igazán számít a legrusnyább görény is talál párt magának a saját kasztjában. Mindkét nemnek vannak kivételesen ronda egyedei. Szóval ez nem kifogás.
2022. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ mit értesz ronda alatt.

De amúgy nemrég volt egy hasonló kérdés (nem tudom te voltál-e), ott egész sok tanács van.

2022. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Mitől ronda? Heges, pattanásos, vagy valami hasonló hibája van? Az is lehet, hogy teljesen rendben van, csak önértékelési problémákkal küzdesz.
2022. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3:Csak alapból ronda
2022. okt. 8. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Amit te rondanak tartasz, az másnak gyönyörű. Csak te nem látod, túl kritikus vagy magaddal szemben.
2022. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másoknak is ronda szerintem
2022. okt. 8. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Így nem lehet megmondani.

Küldj inkább egy képet

2022. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem 16 évesen még soha sem volt senkivel semmi"

Jah, hát akkor már tuti nem is lesz, hiszen 16 évesen lassan jönnek a nyugdíjas évek és a derékfájos öregkor.

2022. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!