Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem a barátnőmbe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a barátnőmbe, de ő heteró! Mit tegyek? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Kb.2 és fél éve ismerjük egymást, de csak mostanában kedvem el többet érezni iránta. Ő a lány-lány ölelkezést is furának találja, és ezért még pacsizni is alig szoktunk. Viszont november óta sokkal kevésbé furcsálja az érintést, még mindig nem engedi, hogy megöleljem. Nagyon szeretem, viszont nem merem bevallani neki, hogy többet érzek mint barátság, mivel félek, hogy így teljesen elveszíteném.

2022. dec. 3. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ő a fiúkat szereti, kár lenne bármit is bevallanod, attól nem lesz hirtelen leszbikus.

Fogadd el.

2022. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én bevallanám. És mondd meg, hogy használjon eszközként, ha akar.
2022. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha kiderül esélyes, hogy a barátságnak is annyi. Én így jártam :(
2022. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Pszichológust javaslok.
2022. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd békén.
2022. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha tutira heteró, akkor én nem próbálnám meg.:/
2022. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha eltudod fogadni, hogy ne legyen semmi, de viszont továbbra is barátok maradjatok, ahogy eddig, akkor inkább el se mondd neki+ probaldd meg kiverni őt a fejedből. Ha viszont már nem tudnál tovább a barátnője maradni, akkor mondd el neki, mi a helyzet, és vess véget a baratsagotoknak.
2022. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Nincs hetero lány, csak makacs.
2022. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
20%
Nem szabad leszbi irányba elmenni, ocsmány dolog lenne. Kinövi ezt egy ember, tinikori hormonjáték, a barátság szeretet marad és nem szerelem.
2022. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, nekem is vannak biszex barátnőim, semmi bajom velük. Viszont, ha megtudnám, hogy az egyiknek tetszem/szerelmes belém akkor fix, hogy képtelen lennék tovább a barátja maradni. Szóval azt javaslom, hogy ha 100%, hogy heteró, és nem akarod elveszíteni, akkor próbáld elfelejteni.
2022. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!