Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz engem a srác hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz engem a srác hogyha nem tetszem neki??

Figyelt kérdés
Egyszer rá írtam , de annyit írt vissza hogy van barátnője,és ha rá írók azt mindig el mondja a fiúknak, karácsony előtt pár nappal el mondtam neki hogy szerelmes vagyok belé de azt mondta hogy ő nem szerelmes belém és ezt is el mondta a barátainak és az egyik barátja utal engem nem tudom miért , mellesleg aki utal az meg osztály társam is, ugye ma kellett mennie suliba szünet után és direkt nem néztem rá a folyosón de a barátnőm figyelte helyettem is és azt mondta hogy minden szünetben bámult, pedig nem szokott nézni de most mégis, és nem tudom miért néz ha nem jövök be neki
2023. jan. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem lehetne a tini kategóriába!?

Vagy ha lenne ovis...

2023. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
@anonim nem vettem észre hogy felnőtt kategóriában van elnézést kérek 😕
2023. jan. 9. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az mondta, hogy nem tetszel neki, hanem, hogy van barátnője és, hogy nem szerelmes beléd. A tetszés és a szerelem két külön dolog.
2023. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igazából nincs barátnője csak kamuzott
2023. jan. 10. 07:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, a srác nem akar tőled semmit és ettől függetlenül bármikor rád is nézhet, mert nem függ össze a két dolog egymással.
2023. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hungarikum_202 ***** válasza:
10%
Fogd fel, hogy a srácnak nem tetszel, szerelmes meg főleg nem beléd. Óvodásdi, komolyan mondom...
2023. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy szerintem tetszem neki és nem kell fel fogjam mert tisztában vagyok vele
2023. jan. 10. 10:58
 8/8 anonim válasza:
a barátnőiddel nem tudod ezt kitárgyalni??? miért itt??? s ha a barinőd kamuzott???
2023. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!