Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek számít ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít ez az álom? És ami utána következett be?

Figyelt kérdés

Szóval este azt álmodtam hogy 4- en játszunk egy fiú én és még két lany. Amikor a két lány elment a fiúval sokat beszélgettünk (a fiút úgy hívták, hogy Hollister) majdnem megcsókolt de aztán váltott egy új álomra. A második álmom az volt hogy ugyanúgy mi négyen egy csapat voltunk, kaptunk feladatokat, az összesett megoldottuk, de az utolsó feladatnál Hollister át állt a másik csapathoz ezért vesztettünk de a végén bocsánatot kért. Amikor felkeltem bennem maradt Hollister arca és amikor a suliban a második óra után kisétáltam akkor megláttam ugyanazt az arcot ami az álmomban volt, olyan pulcsit viselt amin az volt hogy Hollister, kiderült hogy ő az új b-s évfolyam társam. Szerintetek mit csináljak? Még

nem beszéltem vele, van bartánője.



2023. jan. 15. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg láttad már korábban, ráadásul tetszik a srác, az agyad pedig tudat alatt feldolgozta a látottakat, az álmaidban pedig megjelent.
2023. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az, hogy meg kell értened két dolgot: az egyik, hogy amit álmodban láttál, az egy agy által kreált jelenet volt, amibe ennek a srácnak az arca került bele. Az álmodban látott személy a valóságban nem létezik. A másik, hogy van barátnője, szóval max álmodban lehetsz vele együtt.
2023. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Az álmodba az agyad csak olyan személyeket tud "legenerálni", akiket láttál már életedben. Most pont ezt a gyereket sikerült. Nagy jelentősége nincs ennek az álomnak. Főleg, hogy a válóságban van barátnője a srácnak.
2023. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt a srácot eddig nem is tudtam, hogy létezik legfeljebb futólag láttam de addig nem is tudtam, hogy jött egy új fiú a b be
2023. jan. 15. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Valszeg szembejött veled valahol. Neked nem tűnt fel, viszont tetszik a srác, az agyad pedig tudat alatt feldolgozta, álmodban pedig megjelent. Álmaiban mindenkinek a legbelső vágya/félelme jelenik meg.
2023. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Maga az álmod róla - semmi konkrétat nem jelent a jövőre, de nem zárja ki, hogy szakít és összejöttök. Ha sokszor fog látni és megtetszel neki, úgyis szakít a mostanival. Amíg ez nem következik be, addig maradj nyugton.

Ez van...

2023. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

#7,

úgy írtam, hogy ha sokszor látja és megtetszik neki, akkor szakít.

Tehát részemről nem egyszeri meglátásról van szó. Viszont az írásod szerint, aki meglát egy másik csajt és szakít, az egy gerinctelen pöcs. Hát akkor minden szakítást pöcsök végeznek. Nem tudom mi a neve annak, ha a nő szakít, de ők is szoktak szakítani, ha megtetszik nekik egy másik fiú, főleg ha gyakran látják, tehát felfigyelhetnek rá.

2023. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!