Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány,én is lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány,én is lány vagyok ezért félek neki elmondani.Nem vagyok benne biztos ,hogy tetszek neki,meg nem is sokat beszélgettünk eddig. Rég óta így érzek,de ez most sokkal erősebb.Tudnátok írni tippeket,hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy párszor szemeztünk egymással,meg akármikor meglát rámmosolyog ,de nem úgy ahogy a barátok szoktak.

2023. febr. 7. 05:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld finoman kideríteni, hogy hogy áll az ilyen dolgokkal, a válasza alapján pedig tudni fogod, hogy szabad-e a pálya. Kell hozzá egy mély beszélgetés, hogy ilyen témák is előkerülhessenek.
2023. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsonek igaza van. Ez csak mely beszelgetessel deritheto ki. Probalj fele nyit, baratkozzal vele. Ha mar kozelebbi kapcsolatban vagytok hozd fel ezt a temat es mint az elozo irta, a valaszabol le lehet szurni hogy o is a lanyokhoz vonzodik e vagy sem.
2023. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pl kérdezd meg hogy tetszik e neki most valami fiú, a reakciója sok mindent elárulhat :D
2023. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as válaszában van valami. Ha egy fiú iránt érdeklődik, akkor egyértelmű red flag. Ha viszont kiderül róla, hogy a fiúk annyira nem vonzzák, szabad a pálya. Legalábbis nagy valószínűséggel.
2023. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
"és téged érdekel mostanában valami fiú... vagy lány?" + nevetés
2023. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
Próbálj puhatolozni nála. És merj cselekedni. Anno, nem volt bátorságom elmondani egy lánynak, hogy tetszik. Mai napig bánom.
2023. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. febr. 20. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy kevered a baráti ragaszkodást valami mással. Én az egészséges hozzáállásnál maradnék.
2023. febr. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!