Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akik szerint a könyvmoly lányok vonzóak?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre magam körül,hogy a korosztályom béli fiúk inkább ezekre a szőke libákra figyelnek, akik két értelmes gondolatot nem tudnak megfogalmazni, de cserébe jól néznek ki

Ez tényleg így van, vagy csak én látom ezt? Tényleg nincs igénye senkinek egy akármilyen kapcsolatban arra, hogy tudjon a partnerével érdemi kommunikációt folytatni?


2023. febr. 13. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Igeeen! <3
2023. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez melyik kérdésre válasz?😅

Remélem, hogy az elsőre😂

2023. febr. 13. 22:52
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Jelen!

Tőlem sem áll messze az olvasás, szóval az csak imponál, ha ez egy lányra is igaz.

Viszont azt megjegyezném, hogy a másik véglet se jön be túlságosan, mármint ha valaki már annyira "könyvmoly", hogy az már túlzott introvertáltsággal és antiszocoskodással párosul.

Én az arany középutat igyekszem megtalálni az életben ezen a téren, és jobban értékelem azokat, akiknek hasonló a hozzáállásuk 🙂

2023. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Én könyvmoly vagyok de fiatalon szőke voltam, ilyenkor mi van? :D
2023. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem a szőkén van a hangsúly, elnézést, csak néha elragad az indulat

Nem akartam senkit megsérteni ezzel

2023. febr. 13. 23:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Arra válasz, hogy bizony vonzóak nagyon az okos lányok.

2023. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Kalandozás esetében a kinézet az első, de kapcsolat esetén főnyeremény egy okos lány.
2023. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
97%
Igen azok, nekem sosem jöttek be a fent leírt tipikus "tiktök huszár, pakoljuk ki aztán jóvan" fajta lányok. :D
2023. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
nincs
2023. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki könyvmoly, nem jelent semmit, nem ettől lesz valaki vonzó. Jól nézel ki? Jól öltözöl? Lehet veled beszélgetni, szórakozni?
2023. febr. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!