Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tiktok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tiktok?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek megtudtam tiktokja van, és elitélem meg gyűlölöm a tiktokot, és ő is használja

Most mit csináljak vele? nem mondhatom hogy törölje le, én meg nem akarok olyannal lenni aki tiktokozik


2023. febr. 22. 20:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg biztos ott rá is írnak egy csomó fiú meg leszbi
2023. febr. 22. 20:33
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Pedig érdemes sasolni, mit írnak a srácok, mit csinálj live-ban. Sztalkold egy kicsit.
2023. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy publikus videókat meg lehet nézni reg nélkül is.
2023. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
"én meg nem akarok olyannal lenni aki tiktokozik" - Neked nem kell, a barátnőd pedig nem rossz ember ettől.
2023. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Ne az alapján ítéljünk már meg valakit, hogy milyen social media platformo(ka)t használ. Nekem is megvan a saját (negatív) véleményem a tiktokról, de nem halasztanék el azért egy jó kapcsolatot, mert a csaj használja. Ha egyébként emberileg meg személyiségileg is tetszik neked, ne egy hülye szokása legyen a mérvadó. Nyilván tiéd a döntés, de ilyen apróságokon ne nagyon akadj fent.


Lehet, hogy amúgy neked is van olyan tulajdonságod/szokásod, ami őt idegesíti, de mégsem szól érte, mert nem akar balhét. Persze ez nem biztos, de van rá esély.


Úgyhogy ilyen dolgok miatt ne idegesítsd magad.

2023. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem mindegy, mit csinál. Én is iszonyodtam tőle egy ideig, de rájöttem, hogy nem csak egyfajta tiktok felhasználó van, a tátogós videókkal, amiben mindenki is túlszexualizált. Ha valaki tudatosan használja, nem függő, nem néz károsabb tartalmakat, akkor semmivel sem rosszabb, mint az instagram mondjuk.
2023. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Te csak kifogásokat keresel barátom.
2023. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt próbáld jelezni neki, vagy beszéld meg vele, hogy mi a helyzet. Én is gyűlölöm a tiktok-ot, de nem ítélek el senkit emiatt, hogy használja. De ha nem bízol benne, töltsd le, és nézd meg mit csinál. Ennyi.
2023. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te nem szeretsz egy közösségi média platformot, az nem indok arra, hogy ne működjön közöttetek a dolog. Amíg a lány értelmesen használja (nem mutogatja magát) és tudja a korlátokat (nem 24/7-ben rajta lóg, ha vele vagy nem ezt görgeti) és tudja a te határaidat (nem akar veled videókat készíteni) akkor nincs gond.


Ez nem olyan, mint hogy ,,én nem szeretem a piercingeket, de a barátnőm átlőtte az orrát”…


Hanem inkább ,,nem szeretem a sajtot, de a barátnőm sajtot eszik”

2023. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké köszi a válaszokat

Tiktokjára még ki rakta a snapchat meg insta nevét is

2023. febr. 28. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!