Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesómnak (17 éves) még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesómnak (17 éves) még soha nem volt barátnője. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy volt már szerelme, de barátnője meg kapcsolata soha nem volt. Pedig elmondaná, mert mindig mindent elmond. És azt mondja, hogy nem is akar. Ez fog még változni vagy nem? Csak mert hamarosan 18 lesz és évek óta így gondolja. Én nem akarom, hogy egyedül éljen, mert tudom, hogy neki nagyon rosszat tenne a magány. Mindig azt mondja, hogy nem lenne türelme hozzá meg ő más dolgokat csinálna, nem lenne sok idejük egymásra. De ez hülyeség. Ha valaki fontos számodra, akkor megteszel mindent, hogy együtt legyetek, nem?

2023. márc. 22. 15:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki vágyik rá.

Öcsém 31 éves, sosem volt neki, nem is akar.

2023. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%
hallod 17 éves, miért beszélsz már most a felnőtt korról. bőven várhatsz még azzal, de fogd már fel, hogy nem a te dolgod.
2023. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt, hogy a saját életed miatt aggódsz, azzal foglalkozol, a tesódat pedig szépen békén hagyod.


"Mindig azt mondja, hogy nem lenne türelme hozzá meg ő más dolgokat csinálna, nem lenne sok idejük egymásra. De ez hülyeség." - tessék, még a véleményét sem tartod tiszteletben...

2023. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Laylah ***** válasza:
100%
Nem verseny ez... nekem sem volt értelmezhető kapcsolatom közel 18 éves koromig (mármint az ilyen "jujmegfogtaakezem" jellegűeket nem számolom bele), nem veszítettem semmit, nem lettem tőle kevesebb. Plusz vannak olyan emberek, akiknek tényleg más a prioritás az életképükben, és tényleg nem hiányzik nekik egy kapcsolat. Nem ő lenne az egyedüli a történelemben, neked pedig nem tiszted eldönteni helyette, hogy mit akarjon.
2023. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
94%

Ez a kérdés abszolúte baromság.

Miért jó neked vagy egyáltalán miért avatkozol bele más ember életébe?

17 éves,eltudja dönteni,h mit szeretne vagy azt,h mi jó neki. Az is lehet,h később megváltozik a véleménye.

Egyszerűbb lenne,ha a saját életedre fektetnél nagyobb figyelmet,nem pedig a testvéredére.

Ha,pedig örökre egyedül akar lenni,az ő dolga. Valószínűleg nem így lesz,de kár ezen idegeskedni nem tudsz változtatni rajta.

Ráadásul 17 évesen nem volt még barátnője,az egyáltalán nem gáz,max nem menő. Rohadt fiatal,bőven ráér még egy kapcsolatra. Bármikor rá találhat a szerelem.

Fölösleges ilyen kérdéseket kiírni gyakorira,mert nem kapsz rá olyan választ amivel meg lennél elégedve. Mivel,tesód döntése,h mit akar kezdeni az életével. Ha azt akarja amit írtál,akkor tartsd tiszteletben.

2023. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom eldonteni helyette es nem is avatkozok bele! Nem tudom ezt honnan szedtetek! Ezt a temat hagyjuk erre tobben ne valaszoljanak mert itt mindenki csak ilyen tiszteletlenul tud valaszolni. Latom felre ertettetek a kerdesem vagy en nem fogalmaztam jol nem tudom mind1.
2023. márc. 22. 16:05
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom eldonteni helyette" -- de, ezért kérdezted


"es nem is avatkozok bele! Nem tudom ezt honnan szedtetek!" -- a kérdésedből, ugyanis leírtad, hogy "nem akarom, hogy egyedül éljen"


"Ezt a temat hagyjuk erre tobben ne valaszoljanak" -- érthető, nem a szád íze szerinti válaszokat kaptál :)


mert itt mindenki csak ilyen tiszteletlenul tud valaszolni" -- definiáld már, légyszi, hogy itt te mit érzékelsz tiszteletlenségnek


"Latom felre ertettetek a kerdesem" -- nem hiszem :)


"vagy en nem fogalmaztam jol nem tudom mind1" -- hát, arról nem mi tehetünk

2023. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, kérdező, itt mi vagyunk a rosszak...
2023. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
Itt az összes író és válaszoló közül te vagy a legtiszteletlenebb. Sokan idősebbek mint te,szóval neked kéne tisztelettel viselkedni,bár nem biztos,h menne ha mások véleményét sem tudod tiszteletben tartani. Írásaid alapkán nem lehetsz több mint 15. :D
2023. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Saját példa, 40 évesen állandó tartós párkapcsolatom nekem sem volt, alkalmiak igen. De nem is írok ki erről kérdést, mert nem zavar, hogy ez így van, sosem igényeltem azt, hogy legyen egy állandó. Nekem így tökéletes. Másnak meg másképp.
2023. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!