Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha újra találkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha újra találkozok azzal a sráccal?

Figyelt kérdés
Egy ciki történetből szeretnék kilépni. Úgy kezdődött mikor megyek haza barátnőmmel sokszor szembe találkozunk vonzó jóképű fiúval. Nekem bejött egy kicsit. És egyszer megint sétálok a barátnőmmel a városba megintcsak szembejün velünk az a srác de a haverjai is ott voltak vele elmegyünk mellettük és én megbotlottam egy kőbe ők pedig kiröhögtek. És még ez sem elég ez után 10 percel megyünk kínai kajárdába mennék befelé de hát persze hogy ott ült az egész fiú brigád akik előtt egy 10 perce majdnem elestem és amint megláttak engem vigyorogni kezdtek (nem csodálom) és azon nyomban lepéptünk a barátnőmmel. Azóta félek hogy újra szembetalálkozok velük.

2023. máj. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nézd levegőnek
2023. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi különöset tenni. Vagy nézd levegőnek, hogy keress egy másik utat hazafelé.
2023. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
egyszerűen bunkóak voltak, legalább tudod milyenek is...
2023. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!