Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszélgessek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélgessek egy lánnyal aki tetszik?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok és van egy csaj aki évek óta tetszik (osztálytársam) és ráírtam tegnap. Persze nem úgy hogy levegye, hanem találtam valami ügyet amivel rá tudok írni. Azt hittem hogy válaszol majd 1-2 szóba a témára amit nem igazán tudok tovább vinni és akkor úgy ennyi. De nem így történt. Tök hamar megnézte és válaszolt rendesen, sőt kérdezett is tőlem. Én erre meglepődtem és nem igazán tudtam mit válaszolni, de azért a kérdésére válaszoltam. Aztán még 1-2 üzenet ment és vége.


Rólam azt kell tudni hogy senkivel nem nagyon szoktam chatelni és nem tudom hogy kell. Mindig túlgondolom nem tudok normálisan válaszolni stb. Egyébként van barátja a csajnak. De hát ilyen hétköznapi beszélgetéseket akarok folytatni csak vele hogy megismerjem.

Na tehát a kérdésem hogy hogy beszélgessek vele? Nem akarok olyan lenni aki mindig ír neki, de olyan se aki leszarja, értitek.


2023. jún. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Próbáltad személyesen?

Szünetben menj oda hozzá, és a száddal mondj néhány szót!

2023. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem járunk mert vizsgáztunk és kész, de csak pár szót beszéltünk. Általában barátnőivel van, vagy valami más emberrel van.
2023. jún. 5. 19:22
 3/4 anonim válasza:
100%
úgy hogy kinyitod a szád és hangképző szerveiddel mondatokat hozol létre miközben a szemébe nézel
2023. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért az sem árt, ha jól tudsz verekedni, mert ha barátja meglátja, akkor szükséged lesz rá!
2023. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!