Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy ideig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy ideig minden beszélgetésem jó, aztán unalmas lesz?

Figyelt kérdés

Van egy lány beszélgetünk. Nem nem unt meg tisztáztuk hogy szeretne velem beszélgetni és írni is szokott.

De pl már 2 napja semmi értelmes nem történik, mármint jó beszélgetés.

Ráírtam tegnap én, beszélgettünk de aztán nem jött úgy a téma. Aztán kitaláltunk valamit beszéltünk és aludtunk. Ma rám írt ő, de szintén semmi téma nincsen. Megbeszéltük mit csináltunk mikor keltünk ilyesmik, de aztán ilyen vontatott volt és kitaláltam hogy szüleim hívtak segíteni és mondtam neki majd este vagy holnap leszek csak.


2023. aug. 1. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj, majd beszélget helyetted mással, aki nem offolja olyan hazugságokkal, hogy bocsi, segítenem kell a szüleimnek. 😂
2023. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát de kurvára semmit nem írt már ő sem és én sem
2023. aug. 1. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Hát mert ha már a szavak elfogytak, akkor ideje a tettek mezejére lépni! Szerintem senki sem "mániákus", hogy állandóan cseverésszen.


Találkoztatook már egyáltalán valaha is?

2023. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hát de kurvára semmit nem írt már ő sem és én sem"

Ha lennének közös élményeitek, például nagy séták, közösen megélt filmek, koncertek, vagy legalább lenne közös érdeklődésetek, mondjuk kedvenc sportok, gémek, vagy könyvek, akkor lehetne miről beszélni.

Ha tudnál udvarolni, anélkül is tudnál miről beszélni, hogy "lenne közös téma". Csak elmondanád neki ezerszer, hogy mennyire imádod a szemeit, az ajkait, a gesztusait, ahogy beszél, ahogy zavarba jön, ahogy kacag, ahogy nevet, ahogy röhög, bármit. Dehát ilyenektől még messze állsz. Nem baj, majd 30 éves korodra talán megtanulod.

2023. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!