Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha valaki intim részemet látta véletlenül?

Figyelt kérdés
Hétvégén strandon voltunk a barátnőimmel és jött pár évfolyam társunk is, néhány srác. Volt aquapark így lecsúsztunk , egy 2 személyes fánkban ültem szemben az egyik sráccal , amikor leértünk akkorát csobbantunk a vízbe, hogy a fürdőalsóm félre csúszott és kivolt mindenem. Nekem tele ment a szemem vízzel így kb 1 percig nem láttam semmit míg észrevettem hogy az intim dolgaimat bámulja. Azóta folyamat írogat és nyomul. Mással történt hasonló,, mármint nem pont ilyen strandolós bénaság hanem valaki olyan látott akit nem akartál mit lehet ilyenkor csinálni?
2023. aug. 2. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit akarsz a sráctól.
2023. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
:DDDDD Ez marha jó!!!
2023. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi a probléma? Meg akar dugni,mert látta a csunyádat.

Ennyi...

2023. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani világosan, hogy mit lehet és mit nem, ennyi az egész.
2023. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is attól függ hogy te őt hogy látod, mit akarsz tőle. De szerintem mondd meg neki hogy neked ez túl nyomulós
2023. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egyszerűen, lazán kezeld. Pl. írd meg neki, hogy egy ilyen eset nem jelenti azt, hogy meg is akartad mutatni. Sajnos ennyivel kell beérje és kész.

Ha azt látja, hogy zavarban vagy annál jobban fog nyomulni. Ha viszont azt, hogy te már rég túl vagy ezen akkor kénytelen lesz leállni.

2023. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Úgy, ahogy a 6-os írta.


És lehet még fokozni és erősebben megmondani, hogy álljon le.

2023. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!