Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell csinalni ha 2fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinalni ha 2fiu osszeverekszik erted?

Figyelt kérdés
lehet erdekesen hangzik a kerdes, de eddig meg soha nem kerultem ilyen helyzetbe. most egy olyan helyzetbe kerultem,hogy kesobb esedekes lehet a verekedes, nem erzem ugy hogy tehetek rola ugyanis az egyik felnek mindig is bejottem de o nekem soha, a masik fellel alakulok mar regebb ota. mindketten hiresek errol a verekedes maniajukrol..lattam mar filmeket ahol van ilyen kakaskodas de olyan kellemetlennek tartom ezt a fajta nyavogast meg sirast amit kozben a lanyok levagnak. veletek tortent mar ilyen? ha igen mit csinaltatok??

#szerelem #tiniszerelem #filmes verekedes #viszaly
2023. aug. 4. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Verd meg mindkettőt, akkor te leszel az alfa.


Mondd nekik, hogy ha ezt csinálják, akkor elfelejthetnek. Bár az első gondolom ezt tudja, hogy neki amúgy sincs esélye, ugye?

2023. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Áldani a pillanatot, több úgysem.lesz.
2023. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mind a kettőt lapátra!!!
2023. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg nekik, hogy mindketten mennek a levesbe, ha csak egy ujjal is egymáshoz érnek.
2023. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 qkker1 ***** válasza:
88%
Keresni egy harmadikat, aki remélhetőleg értelmesebb, és nem az erejével akar lenyűgözni!
2023. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Hűha! Párbajoznak? Kard vagy pisztoly?
2023. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ami filmen jól néz ki és romantikus, az a valóságban sajnos azt jelenti, hogy a "verekedésmániás" sráctól előbb-utóbb te is kapni fogsz, ha úgy döntesz, hogy összejössz vele.
2023. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
17%
megkeresni mindkettő apját, aztán el van intézve a gond 🤗
2023. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

5. mondta meg az igazat. Rá hallgass. Mivel biztos, hogy neked mindenáron olyan srác kell aki az öklével akarja eldönteni, hogy a csajnak ki legyen a pasija?

Ugye tudod, hogy így neked ebbe semmi beleszólásod sincs? Aki nyer annak fogod kezedbe venni a farkát.

2023. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Aki nyer az fog párzani veled
2023. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!